04.05.2016

Bramac podpořil charitativní běh "Od nevidím do nevidím"

Společnost Bramac má dlouhou tradici finanční a materiální podpory četných charitativních akcí a projektů. Naše podpora směřuje především k neziskovým organizacím věnujícím se opuštěným dětem či handicapovaným. Proto je nám ctí, že jsme mohli podpořit již třetí ročník charitativního běhu "Od nevidím do nevidím", který se konal v sobotu 9.dubna 2016 na náměstí ve Stříbrné Skalici.

Běžecký závod organizuje nevidomý sportovní nadšenec, horolezec a maratonec Jan Říha. Vybrané startovné bylo věnováno  dětskému domovu v Sázavě. Průběh závodu si můžete prohlédnout zde:

https://vimeo.com/162684151

Další články

14.01.2016

Střechy Praha 2016

I v letošním roce se zúčastníme veletrhu Střechy Praha 2016, který se koná 21.-23.1.2016 na výstavišti PVA EXPO Letňany. 

V letošním 18. ročníku si můžete zblízka prohlédnout portfólio betonových a keramických střešních tašek, seznámit se s výhodami střešní skladby Bramac Cool a technologie STAR. V letošních novinkách jsme se zaměřili především na kvalitní střešní příslušenství. 

Přijďte nás navštívit. Najdete nás v hale č.3, stánek 318

 

 

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
-->