08.07.2016

Bramac v šekové knížce společnosti Heluz

Bramac pokračuje aktivně v atraktivním projektu společnosti HELUZ, cihlářský průmysl v.o.s. Pokud si v roce 2016 zakoupíte v Heluzu materiál pro hrubou stavbu domu, získáte "Šekovou knížku", která skýtá spoustu zajímavých benefitů pro stavbu celého domu.

Při odběru kompletního střešního systému Bramac (střešní balíčky Jistota a Komfort) získáte ZDARMA žlaby k okapovému systému StabiCor M. Více informací o Šekové knížce naleznete na webových stránkách www.sekovaknizka.cz

Aktualita

Další články

22.06.2016

Pracovní pozice ve výrobním závodě v Chrudimi

Společnost BRAMAC střešní systémy spol. s r.o., největší výrobce střešní krytiny v ČR, přijme do svého pracovního týmu nového kolegu na pozici Dělník ve výrobě - obsluha výrobní linky.

Aktualita
13.06.2016

RD S BONUSEM - RODINNÉ DOMY S DOTACÍ

Program RODINNÝ DŮM s BONUSEM nabízí stavebníkům rodinných domů kompletní servis a služby od nezávazné a bezplatné konzultace, přes financování, zvýhodněnou dodávku materiálů až po realizaci rodinného domu.

Aktualita

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
-->