10.04.2015

BRAMAC ZÍSKAL CENU CZECH SUPERBRANDS BUSSINES AWARD 2015

BRAMAC, přední výrobce a dodavatel střešní krytiny a střešních doplňků, získal prestižní ocenění své obchodní značky BRAMAC: SUPERBRANDS 2015.

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení obchodních značek.Výsledné ohodnocení obchodní značky vychází z nezávislého spotřebitelského průzkumu a konečné slovo má odborná komise profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu -  Brand Council.

Pečeť Superbrands získají značky s vynikající pověstí  na lokálním trhu - zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mívají k nim i osobní vztah. Hodnocenými kritérii jsou: veřejné povědomí o značce, obliba, budování brandu, inovace a prestiž. 

Aktualita

Další články

02.04.2015

Spokojenost zákazníků s Bramacem

Průzkum Bramac: až 80 % spokojených zákazníků. Jaká je úroveň našich služeb, a jak vnímají produkty naši zákazníci oproti konkurenci?  Odpovědi na tyto otázky jsou pro úspěšně fungující firmu klíčové.

Aktualita

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
-->