22.10.2013

Chytré zateplení půdního prostoru

Společnost SR Střechy s.r.o., Břeclav, regionální specialista na prodej střešních prvků, se rozhodla použít naši letošní novinku BramacTherm Floor na zateplení půdního prostoru nad kancelářemi a prodejnou firmy o celkové výměře cca 140 m2

Výrobek BramacTherm Floor je tepelně izolační prvek na bázi BramacTherm Top. Jedná se o desku z polyiokynurátové pěny (PIR) oboustranně opatřenou hliníkovou fólií a na horní ploše dřevotřískovou voděodolnou pochozí deskou.

Firma SR Střechy s.r.o. pod vedením Pavla Svobody a Davida Rédra se zhostila realizace na jedničku a výsledkem je nejen zateplení prodejny ale i vytvoření pochůzné podlahy v půdním prostoru, který bude fungovat jako sklad a archiv.

Více informací o BramacTherm Floor v seci Izolace.

Aktualita

Další články

11.09.2013

Rekonstrukce zámku v Ostrově nad Ohří

Pro rekonstrukci střechy barokního zámku v Ostrově byla zvolena keramická taška Bramac. Pálená krytina Opál v režné barvě je vhodná zejména pro rekonstrukce památkově chráněných objektů.

Aktualita
05.09.2013

Rodinný dům se střechou Bramac za 11 dní

V srpnu 2013 vyrostl v Hněvotíně u Olomouce v rekordním čase 11 dní vzorový rodinný dům Kubis 631. Společnost Bramac spolupracuje s renomovanými výrobci rodinných domů, ke kterým RD Rýmařov bezesporu patří.

Aktualita

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
-->