12.05.2015

Lőschlerův pavilón s Granátem 13 hotov

Přesně před rokem začala záchrana Lőschlerova pavilónu v Lázních Kyselka. Na rekonstrukci střechy historického objektu byla zvolena keramická střešní taška Bramac Granát 13, s povrchovou úpravou glazura v červenohnědé barvě.

Bramac se snaží podílet se na obnově historických památek s citlivostí a ohleduplností a v souladu s tradičními postupy, aby pomohl uchovat historické stavby i pro další generace. 

Dne 29. ledna 2015 v Kyselce úspěšně proběhla stavební kolaudace tohoto objektu. Velký dík patří firmě Medika Projekt Karlovy Vary za přípravu projektu a stavební dozor. Při kolaudaci byla zejména oceněna kvalita použitých materiálů, vykonané práce a provedení náročné rekonstrukce, které splnily náročné požadavky památkového ústavu. .

Nyní se v Löschneru připravuje expozice muzea stáčení minerálních vod 
v Kyselce. Vzniká tvůrčí realizační tým, který připraví zajímavou prezentaci využívající moderní technologie, takže nebude jen statickou výstavou artefaktů, ale návštěvníky vtáhne do děje a bude zajímavým lákadlem pro návštěvu Kyselky.

Další články

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
-->