17.06.2014

Zateplení střechy - BramacTherm Kompakt

Ušetřit náklady za vytápění se rozhodli majitelé bytového domu v Brně a pro svůj záměr zvolili nadkrokevní tepelnou izolaci BramacTherm Kompakt. BramacTherm Kompakt je tepelně izolační prvek vhodný právě pro rekonstrukcí střech pro zvýšení tepelného odporu střešní konstrukce bez dodatečného navyšování krokví nebo bez dodatečné podkrokevní vrstvy, která by byla na úkor využitelného interiéru.

Projekční firma MENHIR projekt, s.r.o. připravila projekt a potřebnou dokumentaci. Realice střechy o celkové ploše 1800 m2 se zhostila firma MÜPO spol. s r.o. Tato firma, tradiční partner Bramacu, absolvovala odborné školení pro pokládku nadkrokevní tepelné izolace a je tak oprávněným garantem pro správné provedení pokládky a dodržení všech nutných opatření. Nejdříve došlo k sejmutí stávající střešní krytiny - Bramac Classic Protector a potom se provedlo doizolování střešního pláště s využitím nadkrokevní izolace Bramac Therm Kompakt tl. 180 mm za účelem výrazného zlepšení tepelně izolačních vlastností střechy. Po položení nadkrokevní izolace byla položena nazpět původní střešní krytina. Celá rekonstrukce střechy trvala dva měsíce.

Další články

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
-->