01.03.2016

Změna sortimentu střešních tašek 2016

Od 1.3.2016 dochází ke změnám v nabídce betonových a keramických střešních tašek.

Portfólio keramických tašek zůstává nezměněno, pouze u modelu Granát 13 přibyla nová černá barva s povrchovou úpravou glazura.

V nabídce betonových tašek BRAMAC však dochází k několika změnám od 1.3.2016:

 
• Modely MAX a MAX 7° se vyrábějí s povrchovou úpravou PROTECTOR


 Model Natura byl vyřazen ze sortimentu. Naturu nahrazuje model CLASSICkterý má zcela totožný reliéf, liší se však barevnou škálou i povrchovou úpravou.


• Výroba a prodej modelu CLASSIC PROTECTOR byly zastaveny. Tento model plnohodnotně nahrazuje model CLASSIC PROTECTOR PLUS, který má zcela totožný reliéf i barevnou škálu. Na rozdíl od Classic Protectoru je povrchová úprava Protector PLUS modernější a přináší zlepšení ve funkčnosti střešní krytiny..

Další články

14.01.2016

Střechy Praha 2016

I v letošním roce se zúčastníme veletrhu Střechy Praha 2016, který se koná 21.-23.1.2016 na výstavišti PVA EXPO Letňany. 

V letošním 18. ročníku si můžete zblízka prohlédnout portfólio betonových a keramických střešních tašek, seznámit se s výhodami střešní skladby Bramac Cool a technologie STAR. V letošních novinkách jsme se zaměřili především na kvalitní střešní příslušenství. 

Přijďte nás navštívit. Najdete nás v hale č.3, stánek 318

 

 

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
-->