Bramac Shop

Bramac shop je určen smluvním pokrývačům firmy Bramac.

Nápověda pro objednávání zboží 

Uživatel:  pro zdárné přihlášení do věrnostního programu Bramac Shop potřebujete tzv. uživatelský kód neboli uživatel. Toto číslo jste obdrželi již e-mailem a pokud ho ještě nemáte, požádejte o něj našeho obchodního zástupce. Číslo si pečlivě uschovejte, protože jej budete potřebovat vždy pro přihlášení. 

Co dělat při ztrátě uživatelského kódu?  Po vstupu do Bramac Shopu, prosím klikněte na ikonu „Zapomněli jste uživatelské jméno?“. Do kolonky „Email“ prosím napište svou emailovou adresu. Pokud se adresa bude shodovat s tou, kterou máme uvedenou v naší databázi, přijde vám na email váš uživatelský kód. V případě, že napíšete špatný email, prosím kontaktujte naše zakázkové oddělení

Jak si zvolit nové heslo: viz Manuál Bramac Shop

Pokud se vám ani za pomoci našeho návodu nepodařilo s internetovou verzí pracovat, prosím kontaktujte našeho obchodního zástupce ve vašem regionu, který vám celý proces objednávání osobně vysvětlí. Kontakt na něj naleznete na stránce Mapa partnerů - Oblastní zástupci.

Upozornění - platnost bodů

Body nasbírané v průběhu roku 2016 mají platnost do konce roku 2016 a potom jsou automaticky vymazány!Vstoupit do BramacShopu

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
-->