Skupina Bramac

SKUPINA mONIER

BRAMAC střešní systémy spol. s r.o. je dceřinou společností rakouské firmy BRAMAC Dachsysteme International GmbH, jejímž 100% vlastníkem je společnost  Braas Monier Building Group 

Monier je předním světovým výrobcem vysoce kvalitních střešních systémů. Součástí společnosti Monier jsou renomovaní výrobci specializující se především na výrobu střešních tašek, střešních doplňků a komponentů, jako jsou například komíny a větrací systémy.

Monier Group dodává své výrobky do 50 zemí na 4 kontinentech.

V rámci skupiny je provozováno 107 výrobních závodů ve 36 zemích s 7 400 spolupracovníky po celém světě.

Hlavní sídlo skupiny je v Lucembursku.

bramac international

BRAMAC Dachsysteme International GmbH

Společnost BRAMAC Dachsysteme International Gmbh disponuje 13 závody v 11 zemích Evropy.

Společnost BRAMAC byla založena v roce 1966 spojením firem Braas & Co a Hofman & Maculan: BRAasMACulan - BRAMAC - zrodila se značka. První alpské střešní tašky spatřily světlo světa v rakouské obci Pöchlarn v roce 1967. Již řadu let zaujímá vedoucí postavení mezi rakouskými výrobci střešních krytin. Do začátku 80. let se BRAMAC orientoval výhradně na Rakousko, poté byla zahájena úspěšná cesta předávání zkušeností a znalostí i za hranice Rakouska.

V roce 1985 byl otevřen první výrobní závod ve Veszpremu v Maďarsku. Cílem  bylo a zůstává předat zkušenosti a znalosti rakouské výroby střešních tašek dál za hranice a zasloužit se o hospodářský růst a kvalitativní rozvoj zemí bývalého východního bloku. Strategie přizpůsobená požadavkům regionálních trhů a rozvinutá informační síť zaručují mezinárodní převod servisních standardů a know-how.

Ve všech zemích, ve kterých BRAMAC Rakousko založil svoji dceřinou společnost, dosáhly nově vzniklé společnosti velmi rychle hospodářský úspěch a vedoucí postavení na místním trhu díky vysoké kvalitě výrobků vyráběných nejnovějšími technologiemi v moderních výrobních závodech. Dnes má BRAMAC zastoupení ve 21 pobočkách v 11 zemích. 

CECH KPT ČR

Cech klempířů, pokrývačů a tesařů České republiky vznikl v roce 1995 na základě dobrovolného sdružení právnických a fyzických osob podnikajících v oborech klempíř, pokrývač a tesař. Cech KPT ČR se podílí na organizování řady projektů a podporuje uvádění novinek na českém trhu.

V roce 2011 byla ustanovena tzv. "Řemeslná rada Cechu KPT". Tato rada je složena ze zástupců privilegovaných členů Cechu KPT a z členů Cechu KPT. Rada má za úkol sbírat poznatky a problémy, co se týče realizací střech a tyto jednou ročně prezentuje na fóru. Na toto fórum má přístup celá odborná a řemeslná veřejnost v oboru střech. Závěry a poznatky z tohoto fóra jsou technicky zpracovány a tyto slouží jako podněty pro výrobce a pro celou odbornou a řemeslnou veřejnost v oboru střech.

Společnost BRAMAC je privilegovaným členem Cechu a spolupracuje v těchto oblastech:

  • poskytování informací  o nových výrobcích, materiálech a trendech
  • v oboru participace na akcích organizovaných pro učně - pokrývače (pasování pokrývačů) 
  • pravidelná účast na výstavě Střechy Praha, která probíhá pod patronátem Cechu KPT
  • spolupráce s odborníky Cechu při přípravě a aktualizaci technických podkladů a příruček

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
-->