15.01.2015

17.ročník veletrhu Střechy Praha 2015

Navštivte nás na stánku!

I v letošním roce se Bramac zúčastní veletrhu Střechy Praha. V expozici se můžete setkat se standardní nabídkou betonových a keramických střešních krytin, solárním systémem, nadkrokevní tepelnou izolací BramacTherm nebo s okapovým systémem Stabicor. Zároveň můžete shlédnout novinky, které Bramac chystá na trh během letošního roku, ať už se jedná o novou betonovou střešní tašku Tegalit STAR nebo o rozšíření nabídky střešního příslušenství.

Máte zájem o přípravu kalkulace střechy na míru?  Neváhejte a obraťte se na naše obchodní zástupce, kteří budou přítomni na našem stánku.K nabízeným produktům můžete získat informace také v podobě prospektů, letáků nebo v podobě rady či konzultace od našich technických pracovníků. 

Naší expozici naleznete v hale č.3, stánek 318.

Těšíme se na setkání s vámi!


        Aktualita

Další články

14.01.2015

Zajímavosti z tisku - Týden.CZ

Češi na kvalitě střechy nešetří, blížíme se Německu. Tuzemští stavebníci se důrazem na stabilitu střechy řadí k vyspělým zemím Evropy. Téměř 90 % Čechů dává přednost kvalitní střešní krytině před levnými materiály, jako je plech.


         Aktualita
19.11.2014

RODINNÉ DOMY ZA DOSTUPNÉ CENY

RODINNÝ DŮM s BONUSEM Vám garantuje dodávku profesionálně zpracovaného, kompletního projektu RD, kvalitních a prověřených materiálů a výrobků pro stavbu, nabídku finančního servisu pro zajištění financování stavby a navíc také možnost volby způsobu vlastní stavby, buď svépomocí, vlastní stavební firmou nebo doporučeným a prověřeným partnerem.


         Aktualita
07.10.2014

Bramac v éteru

Bramac bylo možné v pátek 3.10.2014 zaslechnout na vlnách Českého rozhlasu. V rámci Dvojky a pravidelného pořadu "Poradna" vystoupil ve vysílání Ing.Ondřej Neudert, produktový specialista společnosti Bramac.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.