03.01.2023

BMI BRAMAC mezi nejdůvěryhodnějšími značkami českého trhu

Značka BMI BRAMAC se stala  Nejdůvěryhodnější značkou roku 2022 v oboru střešních krytin.

Důvěryhodné značky jsou renomovaným marketingovým programem, který monitoruje a oceňuje značky, ve které mají čeští spotřebitelé největší důvěru. Titul "Nejdůvěryhodnější značka" získává brand  na základě nezávislého průzkumu mezi českými spotřebiteli.

Osmý ročník proběhl pod záštitou společnosti ATOZ Marketing Services ve spolupráci s renomovanou výzkumnou agenturou NielsenIQ, která  je odborným a nezávislým garantem ankety pořádané mezi českými spotřebiteli. Ankety se zúčastnilo na čtyři tisíce respondentů, kteří hodnotili takřka 900 značek v 90 kategoriích. V jednotlivých kategoriích je zařazeno 10 top značek dle prodejů. Každá kategorie má pouze jednoho vítěze, který získává logo Nejdůvěryhodnější značka. Logo "NZ" tedy funguje jako nezávislé potvrzení kvality či dobrá reference. Cílem tohoto programu je usnadnit zákazníkům orientaci v široké nabídce produktů napříč spotřebitelským trhem a měl by sloužit ke zviditelnění produktů špičkové kvality.

Slavnostní vyhlášení Nejdůvěryhodnějších značek 2022 proběhlo v rámci galavečera 10. listopadu v Autoklubu České republiky v Praze. Ocenění pro značku BMI BRAMAC převzali managing director společnosti Gerald Resch a country marketing manager Petra Sinkulová.


                Aktualita

Další články

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Souhlas se zpracováním osobních údajů.