04.05.2016

Bramac podpořil charitativní běh "Od nevidím do nevidím"

Podpořili jsme dobrou věc!

Společnost Bramac má dlouhou tradici finanční a materiální podpory četných charitativních akcí a projektů. Naše podpora směřuje především k neziskovým organizacím věnujícím se opuštěným dětem či handicapovaným. Proto je nám ctí, že jsme mohli podpořit již třetí ročník charitativního běhu "Od nevidím do nevidím", který se konal v sobotu 9.dubna 2016 na náměstí ve Stříbrné Skalici.

Běžecký závod organizuje nevidomý sportovní nadšenec, horolezec a maratonec Jan Říha. Vybrané startovné bylo věnováno  dětskému domovu v Sázavě. Průběh závodu si můžete prohlédnout zde:

https://vimeo.com/162684151


        Aktualita

Další články

15.03.2016

Významná ocenění pro Bramac

Letošní rok je na samém počátku a Bramac CZ má na svém kontě již tři významné ceny SUPERBRANDS 2016, Čtenáři Receptáře doporučují a druhé místo Střechařského inzerátu.


         Aktualita
09.11.2015

Soutěž o střechu zdarma zná své vítěze

Uspořádali jsme pro vás soutěž o střechu BRAMAC zdarma. Ze všech soutěžících, kteří splnili obě podmínky, byli v pondělí 9.listopadu vylosování následující výherci...


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.