07.10.2014

Bramac v éteru

Bramac v Českém rozhlase v pořadu "Poradna"

Bramac bylo možné v pátek 3.10.2014 zaslechnout na vlnách Českého rozhlasu. V rámci Dvojky a pravidelného pořadu "Poradna" vystoupil ve vysílání Ing.Ondřej Neudert, produktový specialista společnosti Bramac, který posluchačům poradil s vhodným výběrem střešní krytiny a odpovídal na jejich dotazy.

Dotazy se týkaly především výběru vhodné střešní krytiny, rozdílu mezi betonovými a keramickými taškami nebo ochrany střechy před znečištěním a poškozením. Záznam i přepis celého hovoru je možné si stáhnout zde nebo na webu Českého rozhlasu.


        Aktualita

Další články

01.10.2014

Cech KPT ČR představuje novinku

Hlavním tématem Střechařské konference Praha 2014 byla současnost a budoucnost šikmých střech v České republice. Na konferenci byla také přestavena nová, aktualizovaná publikace „Pravidla pro navrhování a provádění střech“.


         Aktualita
17.06.2014

Zateplení střechy - BramacTherm Kompakt

Ušetřete na nákladech na vytápění díky nadkrokevní tepelné izolaci. BramacTherm Kompakt je tepelně izolační prvek vhodný pro rekonstrukce střech pro zvýšení tepelného odporu střešní konstrukce bez dodatečného navyšování krokví nebo bez dodatečné podkrokevní vrstvy, která by byla na úkor využitelného interiéru.


         Aktualita
29.05.2014

Exkurze studentů do výroby Bramacu

Studenti Vyšší odborné školy stavební a střední průmyslové školy stavební v Náchodě si mohli prohlédnout výrobní závod Bramac v Chrudimi.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.