02.01.2018

Bramac v šekové knížce společnosti Heluz

Získejte žlaby k okapovému systému StabiCor M zdarma

BRAMAC pokračuje aktivně v atraktivním projektu společnosti HELUZ, cihlářský průmysl v.o.s. Pokud si v roce 2018 zakoupíte v Heluzu materiál pro hrubou stavbu domu, získáte "Šekovou knížku", která skýtá spoustu zajímavých benefitů pro stavbu celého domu.

Při odběru kompletního střešního systému BRAMAC (střešní balíčky Jistota a Komfort) získáte ZDARMA žlaby k okapovému systému StabiCor M. Více informací o Šekové knížce naleznete na webových stránkách www.sekovaknizka.cz


        Aktualita

Další články

05.12.2017

Pomoc Alešovi

Ve velmi těžké životní situaci se ocitla mladá rodina se třemi dětmi z Havlíčkobrodska. Alešova rodina získala výjimečnou slevu na dodávaný střešní systém Bramac.


         Aktualita
15.11.2017

Projektové dny na SOU Vyškov

Mezi firmy, které se dlouhodobě věnují spolupráci s odbornými školami a učilišti, patří i Bramac. Úzce spolupracuje například se SOŠ a SOU Vyškov, kde se pravidelně pořádají tzv. Projektové dny pro žáky 9. tříd základních škol


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.