26.01.2015

Bramac získal Zlatou tašku 2015

Úspěšná prezentace nové tašky TEGALIT STAR

I v letošním roce se Bramac zúčastnil veletrhu Střechy Praha. Sedmnáctý ročník překvapil velikou návštěvností ze strany odborné i laické veřejnosti. Expozice Bramacu zahrnovala ucelenou nabídku betonových a keramických střešních krytin, solárního systému, nadkrokevní tepelné izolace BramacTherm či okapového systému StabiCor. 

Největší pozornost však sklízela expozice tašky Tegalit STAR. Rovný profil, klasické zabarvení, čisté linie - to jsou vlastnosti, které předurčují Tegalit STAR jako krytinu vhodnou pro moderní architekturu. Harmonicky ladí s moderním designem budov a zvýrazňuje konstrukční prvky ze skla a dřeva.

Tegalit STAR se vyznačuje výrazně hladkým povrchem spolu s vysokou pevností zvyšuje odolnost proti povětrnostním vlivům, usazování nečistot, mechů a lišejníků.

Speciální, do povrchu integrované pigmenty, zajišťují odraz infračerveného záření a chrání tak obytné podkroví před přehříváním. Na veletrhu byla tato schopnost Tegalitu STAR jednoznačně prokázána. Teplotní čidla snímala teplotu pod dvěma taškami - Tegalitem STAR a Tegalitem Protector. Teplotní rozdíl byl jasně viditelný.

Odborná porota přihlédla nejen k exkluzivnímu vzhledu, ale i k jedinečným vlastnostem letošní novinky v oblasti betonových střešních tašek a ocenila betonovou střešní tašku Tegalit STAR udělením ocenění Zlatá taška 2015.


        Aktualita

Další články

15.01.2015

17.ročník veletrhu Střechy Praha 2015

I v letošním roce se Bramac zúčastní veletrhu Střechy Praha 2015. V expozici se můžete setkat se standardní nabídkou betonových a keramických střešních krytin, solárním systémem, nadkrokevní tepelnou izolací BramacTherm nebo s okapovým systémem Stabicor.


         Aktualita
14.01.2015

Zajímavosti z tisku - Týden.CZ

Češi na kvalitě střechy nešetří, blížíme se Německu. Tuzemští stavebníci se důrazem na stabilitu střechy řadí k vyspělým zemím Evropy. Téměř 90 % Čechů dává přednost kvalitní střešní krytině před levnými materiály, jako je plech.


         Aktualita
19.11.2014

RODINNÉ DOMY ZA DOSTUPNÉ CENY

RODINNÝ DŮM s BONUSEM Vám garantuje dodávku profesionálně zpracovaného, kompletního projektu RD, kvalitních a prověřených materiálů a výrobků pro stavbu, nabídku finančního servisu pro zajištění financování stavby a navíc také možnost volby způsobu vlastní stavby, buď svépomocí, vlastní stavební firmou nebo doporučeným a prověřeným partnerem.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.