01.10.2014

Cech KPT ČR představuje novinku

Střechařská konference cechu 2017

Řemeslná rada Cechu KPT ČR si Vás dovoluje pozvat na Střechařskou konferenci Praha 2014, která se koná 27.listopadu.2014 v budově Střední školy technické v Praze 4. Hlavním tématem této konference je současnost a budoucnost šikmých střech v České republice. Na konferenci bude přestavena nová, aktualizovaná publikace „Pravidla pro navrhování a provádění střech“.  


        Aktualita

Další články

17.06.2014

Zateplení střechy - BramacTherm Kompakt

Ušetřete na nákladech na vytápění díky nadkrokevní tepelné izolaci. BramacTherm Kompakt je tepelně izolační prvek vhodný pro rekonstrukce střech pro zvýšení tepelného odporu střešní konstrukce bez dodatečného navyšování krokví nebo bez dodatečné podkrokevní vrstvy, která by byla na úkor využitelného interiéru.


         Aktualita
29.05.2014

Exkurze studentů do výroby Bramacu

Studenti Vyšší odborné školy stavební a střední průmyslové školy stavební v Náchodě si mohli prohlédnout výrobní závod Bramac v Chrudimi.


         Aktualita
23.05.2014

Bramac pomohl vyhrát POPULI BRICK AWARD 2014

VOX POPULI BRICK AWARD 2014 - titul Stavba roku 2014 získal hlasováním veřejnosti projekční návrh rodinného domu Otík společnosti Thermo Plus v čele s Ing. Karlem Peterkou. Na střechu byla zvolena betonová střešní taška Bramac - Classic Protector.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.