22.10.2013

Chytré zateplení půdního prostoru

BramacTherm Floor

Společnost SR Střechy s.r.o., Břeclav, regionální specialista na prodej střešních prvků, se rozhodla použít naši letošní novinku BramacTherm Floor na zateplení půdního prostoru nad kancelářemi a prodejnou firmy o celkové výměře cca 140 m2

Výrobek BramacTherm Floor je tepelně izolační prvek na bázi BramacTherm Top. Jedná se o desku z polyiokynurátové pěny (PIR) oboustranně opatřenou hliníkovou fólií a na horní ploše dřevotřískovou voděodolnou pochozí deskou.

Firma SR Střechy s.r.o. pod vedením Pavla Svobody a Davida Rédra se zhostila realizace na jedničku a výsledkem je nejen zateplení prodejny ale i vytvoření pochůzné podlahy v půdním prostoru, který bude fungovat jako sklad a archiv.

Více informací o BramacTherm Floor v seci Izolace.


        Aktualita

Další články

11.09.2013

Rekonstrukce zámku v Ostrově nad Ohří

Pro rekonstrukci střechy barokního zámku v Ostrově byla zvolena keramická taška Bramac. Pálená krytina Opál v režné barvě je vhodná zejména pro rekonstrukce památkově chráněných objektů.


         Aktualita
05.09.2013

Rodinný dům se střechou Bramac za 11 dní

V srpnu 2013 vyrostl v Hněvotíně u Olomouce v rekordním čase 11 dní vzorový rodinný dům Kubis 631. Společnost Bramac spolupracuje s renomovanými výrobci rodinných domů, ke kterým RD Rýmařov bezesporu patří.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.