09.07.2018

Dům pro Aleše je hotový

V několika předešlých příspěvcích jsme psali o Alešovi, kterého postihly zdravotní komplikace a upoutaly ho na kolečkové křeslo. Dosavadní bydlení se stalo nevyhovující, ale mladá rodina se třemi dětmi neměla finance na dům, který by byl pro Aleše vyhovující. 

Jejich nový domov v Libici nad Doubravou stojí v ulici s názvem Kouzelná. A když vznikal, tak trochu „kouzlili“ všichni, kdo se nechali loni na podzim strhnout k tak obrovské pomoci a naopak se nenechali odradit, když někde peníze na tak velký plán přece jen chyběly. Rádi bychom se s Vámi podělili o dojemné okamžiky z předání nového domu k užívání.


        Aktualita

Další články

14.02.2018

Ocenění Čtenáři Receptáře doporučují

Pro čtenáře populárního časopisu Receptář zůstává BRAMAC i v roce 2018 nejoblíbenější značkou v kategorii Střešní krytina. Tento výsledek potvrzuje anketa, kterou časopis Receptář každoročně pořádá na sklonku roku.


         Aktualita
05.02.2018

STAVBA DOMU PRO ALEŠE ZDÁRNĚ POKRAČUJE

Příběh ochrnutého Aleše vyvolal obrovskou odezvu. Dům pro mladou rodinu se staví díky finanční podpoře velkého množství lidí, firem i nadací včetně Bramac.


         Aktualita
02.01.2018

Bramac v šekové knížce společnosti Heluz

Pokud si v roce 2018 zakoupíte v Heluzu materiál pro hrubou stavbu domu, získáte "Šekovou knížku", která skýtá spoustu zajímavých benefitů pro stavbu celého domu.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.