29.05.2014

Exkurze studentů do výroby Bramacu

Představení Bramacu studentům VOŠ stavební

Dne 20. května 2014 přivítal výrobní závod Bramac v Chrudimi studenty Vyšší odborné školy stavební a střední průmyslové školy stavební v Náchodě. Za doporovodu zástupců firmy si studenti prohlédli nejen výrobu betonových střešních tašek, ale nahlédli do jejího zákulisí. Ve školícím středisku si mohli vyzkoušet program připravený pro pokrývače a ve zkušební laboratoři se dozvěděli o testech prověřující kvalitu výroby. Bramac se tímto počinem aktivně přidal k projektu Jeden kruh: tělo - mysl - duch, který podporuje praktickou výuku ve školních dílnách a spolupráci mezi školou a dalšími aktéry trhu práce, zejména pak zaměstnavatelů a profesních svazů.


        Aktualita

Další články

23.05.2014

Bramac pomohl vyhrát POPULI BRICK AWARD 2014

VOX POPULI BRICK AWARD 2014 - titul Stavba roku 2014 získal hlasováním veřejnosti projekční návrh rodinného domu Otík společnosti Thermo Plus v čele s Ing. Karlem Peterkou. Na střechu byla zvolena betonová střešní taška Bramac - Classic Protector.


         Aktualita
22.04.2014

Citlivá rekonstrukce lázní v Kyselce

Po dvaceti letech katastrofických zpráv o rozpadající se Kyselce se zablýsklo na lepší časy. Společnost Karlovarské minerální vody přištoupila k rekonstrukci Löschnerova pavilonu v lázních Kyselka nad Ohří. Střechu pokryje střešní taška Bramac Granát 13.


         Aktualita
10.02.2014

Difuzní fólie Resistant

Podzimní novinkou v sortimentu Bramac je difuzní fólie s úpravou RESISTANT, která je odolná proti impregnaci dřeva.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.