06.04.2015

Boží sleva

Kvalitní střecha s boží slevou

Plánujete rekonstrukci nebo stavbu nové střechy? Chtějte jen to nejlepší a ve dnech 7.4.- 20.5.2015  využijte nabídky BOŽÍ SLEVY na kvalitní střechu BRAMAC. S takovou střechou si budete užívat nebeský klid po celý život. Pro více informací a konkrétní výši slevy se obraťte na našeho obchodního zástupce.

Další články

02.04.2015

Spokojenost zákazníků s Bramacem

Průzkum Bramac: až 80 % spokojených zákazníků. Jaká je úroveň našich služeb, a jak vnímají produkty naši zákazníci oproti konkurenci?  Odpovědi na tyto otázky jsou pro úspěšně fungující firmu klíčové.


         Aktualita
26.01.2015

Bramac získal Zlatou tašku 2015

Odborná porota přihlédla nejen k exkluzivnímu vzhledu, ale i k jedinečným vlastnostem letošní novinky v oblasti betonových střešních tašek a ocenila betonovou střešní tašku Tegalit STAR udělením ocenění Zlatá taška 2015.


         Aktualita
15.01.2015

17.ročník veletrhu Střechy Praha 2015

I v letošním roce se Bramac zúčastní veletrhu Střechy Praha 2015. V expozici se můžete setkat se standardní nabídkou betonových a keramických střešních krytin, solárním systémem, nadkrokevní tepelnou izolací BramacTherm nebo s okapovým systémem Stabicor.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.