12.05.2015

Lőschlerův pavilón s Granátem 13 hotov

Rekonstrukce pavilónu v Lázních Kyselka dokončena!

Přesně před rokem začala záchrana Lőschlerova pavilónu v Lázních Kyselka. Na rekonstrukci střechy historického objektu byla zvolena keramická střešní taška Bramac Granát 13, s povrchovou úpravou glazura v červenohnědé barvě.

Bramac se snaží podílet se na obnově historických památek s citlivostí a ohleduplností a v souladu s tradičními postupy, aby pomohl uchovat historické stavby i pro další generace. 

Dne 29. ledna 2015 v Kyselce úspěšně proběhla stavební kolaudace tohoto objektu. Velký dík patří firmě Medika Projekt Karlovy Vary za přípravu projektu a stavební dozor. Při kolaudaci byla zejména oceněna kvalita použitých materiálů, vykonané práce a provedení náročné rekonstrukce, které splnily náročné požadavky památkového ústavu. .

Nyní se v Löschneru připravuje expozice muzea stáčení minerálních vod 
v Kyselce. Vzniká tvůrčí realizační tým, který připraví zajímavou prezentaci využívající moderní technologie, takže nebude jen statickou výstavou artefaktů, ale návštěvníky vtáhne do děje a bude zajímavým lákadlem pro návštěvu Kyselky.


        Aktualita

Další články

10.04.2015

BRAMAC ZÍSKAL CENU CZECH SUPERBRANDS BUSSINES AWARD 2015

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení obchodních značek.Výsledné ohodnocení obchodní značky vychází z nezávislého spotřebitelského průzkumu a konečné slovo má odborná komise profesionálů.


         Aktualita
02.04.2015

Spokojenost zákazníků s Bramacem

Průzkum Bramac: až 80 % spokojených zákazníků. Jaká je úroveň našich služeb, a jak vnímají produkty naši zákazníci oproti konkurenci?  Odpovědi na tyto otázky jsou pro úspěšně fungující firmu klíčové.


         Aktualita
26.01.2015

Bramac získal Zlatou tašku 2015

Odborná porota přihlédla nejen k exkluzivnímu vzhledu, ale i k jedinečným vlastnostem letošní novinky v oblasti betonových střešních tašek a ocenila betonovou střešní tašku Tegalit STAR udělením ocenění Zlatá taška 2015.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.