25.07.2018

Nový katalg rodinných typových domů z architektonické kanceláře KŘÍVKA

NOVÝ KATALOG NÁŠ DŮM 2018 – TYPOVÉ PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ

Ateliér Náš dům je dlouhodobým, stabilním partnerem BRAMACu. Pokud si chcete vybrat projekt Vašeho vysněného domu, můžete zalistovat v katalogu NÁŠ DŮM s podtitulem „TYPOVÉ PROJEKTY“. Hlavním obsahem katalogu je nabídka typových projektů rodinných domů projekční kanceláře Architektonická kancelář Křivka s.r.o., která již 22 let na českém trhu dodává stavebníkům rodinných domů projektovou dokumentaci.


V katalogu NÁŠ DŮM 2018 – TYPOVÉ PROJEKTY najdou zájemci o stavbu rodinných domů 8 nových rodinných domů:


• DANA 1.01: horský dům 5+kk vhodný do CHKO
• DIANA 1.02: prostorný bungalov 5+kk krytým stáním ro dvě auta
• FRANTIŠKA II: variabilní patrový dům 5+kk ve dvou architektonických provedeních KLASIK a
TREND
• HELENA 6.03: městská vila 5+kk s garáží a plochou střechou
• IVANA 1.01: moderní patrový dům 4+kk se zastřešenou terasou a parkovacím stáním
• STELLA I: variabilní bungalov 5+kk se zastavěnou plochou do 150 m2 a dvou architektonických provedeních KLASIK a TREND


V další části katalogu VARIABILNÍ TYPOVÉ PROJEKTY najdete 21 projektů které jsou prezentovány vždy ve dvou architektonických návrzích vzhledu (KLASIK a TREND). Dále u každého z rodinných domů naleznete varianty provedení dispozic, které je možné vzájemně kombinovat. Kompletní nabídka všech existujících variant dispozic je k prohlédnutí dostupná na internetových stránkách www.nasdum.cz.


Následující kapitola s názvem NEJŽÁDANĚJŠÍ TYPOVÉ PROJEKTY prezentuje 48 nejžádanějších projektů rodinných domů z celkové nabídky 650. Novinkou letošního roku je tako to, že tyto nejžádanější typové projekty získáte do 7 pracovních dní od objednání.


Ostatní rodinné domy z nabídky Architektonické kanceláře Křivka s.r.o. jsou prezentovány v přehledech, které jsou řazeny podle orientační ceny realizace v kapitolách:
- Domy cca do 2,0 mil. Kč
- Domy cca 2,0 – 2,5 mil. Kč
- Domy cca 2,5 – 3,0 mil. Kč
- Domy cca 3,0 – 3,5 mil. Kč
- Domy cca 3,5 – 4,0 mil. Kč
- Domy cca 4,0 – 4,5 mil. Kč


Dále v katalogu naleznete prezentaci nabídky 30 dřevostaveb s garantovanou cenou realizace na klíč. Ke všem projektům prezentovaných v katalogu NÁŠ DŮM 2018 – TYPOVÉ PROJEKTY je možné získat dotaci až 28 435 Kč což představuje 100% pořizovací ceny typového projektu rodinného domu. Tuto nabídku je možné využít v rámci programu RD s BONUSEM.


V katalogu NÁŠ DŮM 2018 – TYPOVÉ PROJEKTY se také prezentují přední výrobci stavebních materiálů a výrobků pro realizaci rodinných domů, se kterými Architektonickou kanceláří Křivka s.r.o. dlouhodobě spolupracuje při navrhování a zpracování projektové dokumentace.


Cena: 98 Kč vč. 21% DPH
počet stran: 192 + 4 strany obálky
EAN code: 978-80-907154-0-0
Dodatkový code: 87


        Aktualita

Další články

09.07.2018

Dům pro Aleše je hotový

Rádi bychom se s vámi podělili o dojemné okamžiky z předání nového domu Alešovi a jeho rodině.


         Aktualita
14.02.2018

Ocenění Čtenáři Receptáře doporučují

Pro čtenáře populárního časopisu Receptář zůstává BRAMAC i v roce 2018 nejoblíbenější značkou v kategorii Střešní krytina. Tento výsledek potvrzuje anketa, kterou časopis Receptář každoročně pořádá na sklonku roku.


         Aktualita
05.02.2018

STAVBA DOMU PRO ALEŠE ZDÁRNĚ POKRAČUJE

Příběh ochrnutého Aleše vyvolal obrovskou odezvu. Dům pro mladou rodinu se staví díky finanční podpoře velkého množství lidí, firem i nadací včetně Bramac.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.