25.09.2013

Obnova historického objektu v Kunovicích na Moravě

Rekonstrukce historické střechy

Původně rodinný domek byl postaven v roce 1928 a díky jeho dezolátnímu stavu byl odsouzen k demolici. Nový majitel se však rozhodl pro záchranu a obnovu objektu  a plánuje v domku zřídit řemeslnou pekárnu.

Rekonstrukce se ujala místní, kunovická firma  STŘECHSYSTEM – kompletní realizace střech Roman Pavlíček. Na opravu střechy byla zvolena keramická taška Opál v režné barvě.

Volba lokální pokrývačské firmy, která zná místní kolorit a použití tradičního tvaru Opálu umožňují zachování neopakovatelného půvabu stavby. Objekt by měl sloužit jako předloha pro citlivou zástavbu v parku Rochus.

Kunovice Střechy Bramac


        Aktualita

Další články

11.09.2013

Rekonstrukce zámku v Ostrově nad Ohří

Pro rekonstrukci střechy barokního zámku v Ostrově byla zvolena keramická taška Bramac. Pálená krytina Opál v režné barvě je vhodná zejména pro rekonstrukce památkově chráněných objektů.


         Aktualita
05.09.2013

Rodinný dům se střechou Bramac za 11 dní

V srpnu 2013 vyrostl v Hněvotíně u Olomouce v rekordním čase 11 dní vzorový rodinný dům Kubis 631. Společnost Bramac spolupracuje s renomovanými výrobci rodinných domů, ke kterým RD Rýmařov bezesporu patří.


         Aktualita
16.07.2013

Pomoc pro obec Kly zasaženou povodněmi

Zaměstnanci společnosti Bramac nezůstali lhostejní k osudům lidí, kteří byli postiženi červnovými povodněmi.

V dobrovolné sbírce a za přispění firmy byla dána dohromady částka přesahující 200 tisíc korun.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.