14.02.2018

Ocenění Čtenáři Receptáře doporučují

ČTENÁŘI NEJVĚTŠÍHO HOBBY MAGAZÍNU NA ČESKÉM TRHU DOPORUČUJÍ BRAMAC 

Pro čtenáře populárního časopisu Receptář zůstává BRAMAC i v roce 2018 nejoblíbenější značkou v kategorii Střešní krytina. Tento výsledek potvrzuje anketa, kterou časopis Receptář každoročně pořádá na sklonku roku.

Anketa se počtem vyplněných dotazníků řadí mezi největší v České republice v oboru „Zahrada a Hobby“. Respondenti hlasují v celkem 17 kategoriích. Hodnocení se každoročně účastní tisíce čtenářů Receptáře, kteří sami prověřují kvalitu a spolehlivost jednotlivých značek v praxi na svých chatách, chalupách či zahradách. Vítězné značky získávají cenu „Čtenáři Receptáře doporučují“ v podobě plakety, ale také certifikát a možnost užívat logo po dobu celého roku 2018. Největší odměnou pro BRAMAC ovšem zůstává pozitivní zpětná vazba od samotných spotřebitelů a potvrzení kvality výrobků a nabízeného servisu.

Slavnostní galavečer a předávání cen vítězům se konalo začátkem února v Letenském zámečku v Praze.

O časopisu Receptář

Časopis Receptář je na trhu téměř 30 let a za tu dobu získal důvěru čtenářů jako dobrý rádce a inspirátor pro jejich hobby. Receptář se řadí mezi tradiční tituly, ale přináší moderní poznatky do všech hobby oblastí, jako jsou zahrada, domov, kuchařské recepty, návody pro šikovné ruce či bylinky a zdraví. Nezapomíná ani na chovatelství, tipy na výlety či rady pro kutily. Díky auditovaným prodaným nákladům dosahujícím hranice 80 000 a největším počtem předplatitelů v časopisech vůbec potvrzuje svou pozici leadera na českém trhu a svým zaměřením a počtem oslovených čtenářů tuto kategorii přesahuje.

 


        Aktualita

Další články

05.02.2018

STAVBA DOMU PRO ALEŠE ZDÁRNĚ POKRAČUJE

Příběh ochrnutého Aleše vyvolal obrovskou odezvu. Dům pro mladou rodinu se staví díky finanční podpoře velkého množství lidí, firem i nadací včetně Bramac.


         Aktualita
02.01.2018

Bramac v šekové knížce společnosti Heluz

Pokud si v roce 2018 zakoupíte v Heluzu materiál pro hrubou stavbu domu, získáte "Šekovou knížku", která skýtá spoustu zajímavých benefitů pro stavbu celého domu.


         Aktualita
05.12.2017

Pomoc Alešovi

Ve velmi těžké životní situaci se ocitla mladá rodina se třemi dětmi z Havlíčkobrodska. Alešova rodina získala výjimečnou slevu na dodávaný střešní systém Bramac.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.