06.04.2017

Ocenění TOP DŮM 2017 získal projekt domu z Ateliéru Náš dům

Oceněný Top dům 2017 má betonovou krytinu Bramac 

Časopis Dům a zahrada vyhlašuje každoročně prestižní soutěž o nejlepší projekty rodinných domů. V  kategorii Domy s podlahovou plochou do 100 m²  zvítězil projekt rodinného domu ELEN 110 s betonovou krytinou Bramac a získal cenění TOP DŮM.

Projekt Elen 110 vznikl v ateliéru Náš dům a je dokonalou ukázkou aktuálních trendů ve výstavbě. Představuje ve všech směrech ekonomické řešení rodinného domu: menší užitná plocha na míru čtyřčlenné rodiny, provozní úspory i lákavé pořizovací náklady.

Rodinný dům Elen 110 je opatřen klasickou sedlovou střechou a tradiční vzhled ho předurčuje k výstavbě v městském i venkovském prostředí.

Ateliér Náš dům vsadil na jistotu a dům je navržen s prémiovými stavebními materiály a konstrukčními systémy, včetně betonové krytiny Bramac. V její prospěch hovoří skvělé užitné vlastnosti jako dlouhá životnost, vysoká pevnost či odolnost vůči extrémním povětrnostním vlivům a dobré akustické vlastnosti.

 

  

 

 

 

 

 

 


        Aktualita

Další články

04.10.2016

Seminář pořádaný cechem KPT ČR

Řemeslná rada Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR si vás dovoluje pozvat na seminář pořádaný na téma: Vady a poruchy střešního pláště v termínu 10. 11. 2016.


         Aktualita
13.06.2016

RD S BONUSEM - RODINNÉ DOMY S DOTACÍ

Program RODINNÝ DŮM s BONUSEM nabízí stavebníkům rodinných domů kompletní servis a služby od nezávazné a bezplatné konzultace, přes financování, zvýhodněnou dodávku materiálů až po realizaci rodinného domu.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.