05.12.2017

Pomoc Alešovi

Někdy se změní život v zlomku vteřiny

Ve velmi těžké životní situaci se ocitla mladá rodina se třemi dětmi z Havlíčkobrodska. Třicetiletému tatínkovi Alešovi praskla cévka v mozku a následně ochrnul. Rodině se v jediném okamžiku převrátil život naruby. V té době mladá rodina bydlela v podkrovním bytě v domě u rodičů. Aleš je nepohyblivý, odkázaný na nepřetržitou péči a rehabilitaci. Nevyhovující bydlení plné bariér bylo nutné začít řešit.

Mimořádně pohnutý Alešův osud zasáhl i nás v Bramacu, a proto jsme se spolu s dalšími partnery rozhodli přispět mladé rodině na vybudování nového bezbariérového bydlení. Alešova rodina získala výjimečnou slevu na dodávaný střešní systém. Výstavbu rodinného domu zastřešila společnost Avanta system, spol. s r.o., brněnský dodavatel montovaných dřevostaveb. S projektováním domu se začalo v létě a v současné době se úspěšně finišuje hrubá stavba.

Alešovi ale hlavně všichni držíme palce, aby měl dostatek sil a optimismu na další léčbu a rehabilitaci. Doufáme, že všichni členové rodiny v novém domě naleznou ideální a hřejivé zázemí a budou se spolu cítit dobře.

Pokud se chcete dozvědět o Alešově osudu více, nebo byste chtěli rodině přispět, přečtěte si následující článek.

 


        Aktualita

Další články

15.11.2017

Projektové dny na SOU Vyškov

Mezi firmy, které se dlouhodobě věnují spolupráci s odbornými školami a učilišti, patří i Bramac. Úzce spolupracuje například se SOŠ a SOU Vyškov, kde se pravidelně pořádají tzv. Projektové dny pro žáky 9. tříd základních škol


         Aktualita
24.07.2017

BRAMAC - BMI group

Společnost Standard Industries, globální průmyslová společnost zaměřená na střešní krytiny a hydroizolace, dokončila akvizici firem Braas Monier Building Group a Icopal. Tímto krokem se Bramac stává součástí silné nadnárodní skupiny „BMI Group“.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.