05.02.2018

STAVBA DOMU PRO ALEŠE ZDÁRNĚ POKRAČUJE

STAVBA DOMU PRO ALEŠE ZDÁRNĚ POKRAČUJE

Jak jsme psali již v prosinci, zaujal nás pohnutý osud Aleše, tatínka tří malých holčiček, kterému praskla cévka v mozku. Přežil, ale ochrnul. A to vše se stalo v okamžiku, kdy se  mladá rodina chystala řešit bydlení.

Příběh ochrnutého Aleše a jeho rodiny vyvolal obrovskou odezvu.  Dům pro mladou rodinu nedaleko Havlíčkova Brodu se staví díky finanční podpoře velkého množství obyčejných lidí, díky čtenářům iDnes.cz, díky Nadaci Agrofert a Nadaci Terezy Maxové. Záštitu nad stavbou převzala brněnská společnost Avanta Systeme.

Podporu a pomoc poskytli i mnozí dodavatelé materiálu na stavbu domu: někteří věnovali materiál či vybavení zcela zdarma, jiní poskytli výraznou slevu.

Stavba respektuje Alešovo těžké postižení i finanční možnosti rodiny na pozdější provozní náklady domu. Více informací o probíhající stavbě naleznete zde


        Aktualita

Další články

02.01.2018

Bramac v šekové knížce společnosti Heluz

Pokud si v roce 2018 zakoupíte v Heluzu materiál pro hrubou stavbu domu, získáte "Šekovou knížku", která skýtá spoustu zajímavých benefitů pro stavbu celého domu.


         Aktualita
05.12.2017

Pomoc Alešovi

Ve velmi těžké životní situaci se ocitla mladá rodina se třemi dětmi z Havlíčkobrodska. Alešova rodina získala výjimečnou slevu na dodávaný střešní systém Bramac.


         Aktualita
15.11.2017

Projektové dny na SOU Vyškov

Mezi firmy, které se dlouhodobě věnují spolupráci s odbornými školami a učilišti, patří i Bramac. Úzce spolupracuje například se SOŠ a SOU Vyškov, kde se pravidelně pořádají tzv. Projektové dny pro žáky 9. tříd základních škol


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.