16.07.2013

Pomoc pro obec Kly zasaženou povodněmi

Bramac pomáhá při povodních

Zaměstnanci společnosti Bramac nezůstali lhostejní k osudům lidí, kteří byli postiženi červnovými povodněmi.

V dobrovolné sbírce a za přispění firmy byla dána dohromady částka přesahující 200 tisíc korun.

Pomoc byla určena konkrétním rodinám z obce Kly na Mělnicku, které se během chvíle ocitly ve velmi těžké situaci. Někteří přišli o bydlení úplně, jiné čeká spousta práce na poškozených domech. Jsou mezi nimi rodiny s malými dětmi, důchodci i sociálně slabí občané. Věříme, že pomůžeme alespoň z části zmírnit následky povodní a částky pomohou postiženým rodinám při renovaci zničených domů.


        Aktualita

Další články

23.05.2013

Spolupráce s Canabou

CANABA uvádí na trh nový rodinný dům UNO se střechou Bramac za bezkonkurenční cenu 1,89 mil. Kč včetně DPH a základovou desku nyní získáte ZDARMA.


         Aktualita
07.05.2013

Vynikla originalita Smaragdu

V Karlových Varech probíhá zajímavá přestavba rodinné vily včetně celkové opravy střechy. Pro rekonstrukci střechy byla zvolena keramická střešní taška Bramac Smaragd, která vyniká svým originálním vzhledem.


         Aktualita
12.02.2013

Turmalín zabodoval

Keramická třešní taška Turmalín je vhodná pro moderní stavby a rekonstrukce. Jde o keramickou tašku plochého tvaru, z níž je možné na střeše vytvořit plochu s jednoduchými liniemi a bez žlábků.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.