19.11.2014

RODINNÉ DOMY ZA DOSTUPNÉ CENY

Bramac partnerem projektu Rodinný dům s bonusem

RODINNÝ DŮM s BONUSEM Vám garantuje dodávku profesionálně zpracovaného, kompletního projektu RD, kvalitních a prověřených materiálů a výrobků pro stavbu, nabídku finančního servisu pro zajištění financování stavby a navíc také možnost volby způsobu vlastní stavby, buď svépomocí, vlastní stavební firmou nebo doporučeným a prověřeným partnerem.

 RODINNÝ DŮM s BONUSEM  představuje:

Společný projekt 30 předních výrobců stavebních materiálů a výrobků pro stavbu rodinných domů na našem trhu (www.bonusdum.cz/dodavatele), 50 poboček stavebnin Raab Karcher (www.staviva.cz/prodejny), finančně poradenské firmy PARTNERS (www.partners.cz)  ARCHITEKTONICKÉ KANCELÁŘE KŘIVKA (www.arch-krivka.cz) předního dodavatele projektů rodinných domů a vybraných a prověřených stavebních firem, které pokrývají celé území ČR.

 RODINNÝ DŮM s BONUSEM  nabízí:

nezávaznou a bezplatnou konzultaci spojenou s výběrem rodinného domu z 650 typů projektů, nezávazné a bezplatné poradenství a konzultaci včetně návrhu financování výstavby rodinného domu

- kompletní a finančně dotovanou projektovou dokumentaci pro stavební povolení (ohlášení stavby) s obálkou budovy v energetické třídě B dodává firma ARCHITEKTONICKÁ KANCELÁŘ KŘIVKA s.r.o., zpracovatel s více než 30letou praxí

- garanci výběru a dodávky kvalitních a prověřených stavebních materiálů a výrobků pro stavbu od předních dodavatelů a výrobců za TOP ceny

bezproblémové zásobování Vaší stavby, které zajišťuje50 poboček stavebnin Raab Karcher pokrývajících celé území ČR (www.staviva.cz/prodejny)

osobního obchodního konzultanta, se kterým můžete konzultovat cenové nabídky pro jednotlivé materiály a výrobky na stavbu a hledat nejvýhodnější řešení

volbu způsobu realizace stavby rodinného domu, a to od plně dodavatelské formy tzv. „na klíč“ s možností výběru prověřené stavební firmy z místa bydliště – Partnera RD s Bonusem, nebo vlastní stavební firmy bez jakékoliv vazby na tento projekt – program, až po možnost stavby svépomocí nebo kombinace výše uvedených způsobů realizace. 

RODINNÝ DŮM s BONUSEM nabízí tyto úspory:

dotovanou cenu (23 500,- Kč) kompletní projektové dokumentace pro stavební povolení rodinného domu

-  minimalizaci nákupních cen stavebních materiálů a výrobků pro stavbu díky osobnímu obchodnímu konzultantovi

-  bonus (až 40 000,- Kč) nad rámec poskytnutých slev na materiál a výrobky pro stavbu

 Kompletní informace o programu RODINNÝ DŮM s BONUSEM naleznete na www.bonusdum.cz.


        Aktualita

Další články

07.10.2014

Bramac v éteru

Bramac bylo možné v pátek 3.10.2014 zaslechnout na vlnách Českého rozhlasu. V rámci Dvojky a pravidelného pořadu "Poradna" vystoupil ve vysílání Ing.Ondřej Neudert, produktový specialista společnosti Bramac.


         Aktualita
01.10.2014

Cech KPT ČR představuje novinku

Hlavním tématem Střechařské konference Praha 2014 byla současnost a budoucnost šikmých střech v České republice. Na konferenci byla také přestavena nová, aktualizovaná publikace „Pravidla pro navrhování a provádění střech“.


         Aktualita
17.06.2014

Zateplení střechy - BramacTherm Kompakt

Ušetřete na nákladech na vytápění díky nadkrokevní tepelné izolaci. BramacTherm Kompakt je tepelně izolační prvek vhodný pro rekonstrukce střech pro zvýšení tepelného odporu střešní konstrukce bez dodatečného navyšování krokví nebo bez dodatečné podkrokevní vrstvy, která by byla na úkor využitelného interiéru.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.