19.11.2014

RODINNÉ DOMY ZA DOSTUPNÉ CENY

Bramac partnerem projektu Rodinný dům s bonusem

RODINNÝ DŮM s BONUSEM Vám garantuje dodávku profesionálně zpracovaného, kompletního projektu RD, kvalitních a prověřených materiálů a výrobků pro stavbu, nabídku finančního servisu pro zajištění financování stavby a navíc také možnost volby způsobu vlastní stavby, buď svépomocí, vlastní stavební firmou nebo doporučeným a prověřeným partnerem.

 RODINNÝ DŮM s BONUSEM  představuje:

Společný projekt 30 předních výrobců stavebních materiálů a výrobků pro stavbu rodinných domů na našem trhu (www.bonusdum.cz/dodavatele), 50 poboček stavebnin Raab Karcher (www.staviva.cz/prodejny), finančně poradenské firmy PARTNERS (www.partners.cz)  ARCHITEKTONICKÉ KANCELÁŘE KŘIVKA (www.arch-krivka.cz) předního dodavatele projektů rodinných domů a vybraných a prověřených stavebních firem, které pokrývají celé území ČR.

 RODINNÝ DŮM s BONUSEM  nabízí:

nezávaznou a bezplatnou konzultaci spojenou s výběrem rodinného domu z 650 typů projektů, nezávazné a bezplatné poradenství a konzultaci včetně návrhu financování výstavby rodinného domu

- kompletní a finančně dotovanou projektovou dokumentaci pro stavební povolení (ohlášení stavby) s obálkou budovy v energetické třídě B dodává firma ARCHITEKTONICKÁ KANCELÁŘ KŘIVKA s.r.o., zpracovatel s více než 30letou praxí

- garanci výběru a dodávky kvalitních a prověřených stavebních materiálů a výrobků pro stavbu od předních dodavatelů a výrobců za TOP ceny

bezproblémové zásobování Vaší stavby, které zajišťuje50 poboček stavebnin Raab Karcher pokrývajících celé území ČR (www.staviva.cz/prodejny)

osobního obchodního konzultanta, se kterým můžete konzultovat cenové nabídky pro jednotlivé materiály a výrobky na stavbu a hledat nejvýhodnější řešení

volbu způsobu realizace stavby rodinného domu, a to od plně dodavatelské formy tzv. „na klíč“ s možností výběru prověřené stavební firmy z místa bydliště – Partnera RD s Bonusem, nebo vlastní stavební firmy bez jakékoliv vazby na tento projekt – program, až po možnost stavby svépomocí nebo kombinace výše uvedených způsobů realizace. 

RODINNÝ DŮM s BONUSEM nabízí tyto úspory:

dotovanou cenu (23 500,- Kč) kompletní projektové dokumentace pro stavební povolení rodinného domu

-  minimalizaci nákupních cen stavebních materiálů a výrobků pro stavbu díky osobnímu obchodnímu konzultantovi

-  bonus (až 40 000,- Kč) nad rámec poskytnutých slev na materiál a výrobky pro stavbu

 Kompletní informace o programu RODINNÝ DŮM s BONUSEM naleznete na www.bonusdum.cz.


        Aktualita

Další články

07.11.2014

Soutěž o střechu zdarma zná své vítěze

V období 24.4.- 22.10.2014 jste měli mimořádnou šanci zúčastnit se soutěže o kvalitní střechu zdarma. Stačilo pouze vyplnit dotazník a správně zodpovědět  soutěžní otázku. Výhercům přejeme, ať nová střecha Classic STAR slouží co nejdéle.


         Aktualita
07.10.2014

Bramac v éteru

Bramac bylo možné v pátek 3.10.2014 zaslechnout na vlnách Českého rozhlasu. V rámci Dvojky a pravidelného pořadu "Poradna" vystoupil ve vysílání Ing.Ondřej Neudert, produktový specialista společnosti Bramac.


         Aktualita
01.10.2014

Cech KPT ČR představuje novinku

Hlavním tématem Střechařské konference Praha 2014 byla současnost a budoucnost šikmých střech v České republice. Na konferenci byla také přestavena nová, aktualizovaná publikace „Pravidla pro navrhování a provádění střech“.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.