15.07.2016

Soutěž s Bramacem na portálu Český Kutil CZ

Skončila zajímavá soutěž Bramacu na portálu Český Kutil

Na přelomu května a června mohli čtenáři internetového hobby magazínu Český kutil.cz soutěžit o zajímavé ceny věnované společností Bramac. Úkolem soutěžících bylo odpovědět na 3 otázky, týkající se produktového portfolia značky Bramac. Jako hlavní výhru věnoval do soutěže výrobce Bramac výkonný tablet značky Lenovo, druhý vylosovaný výherce získal sportovní tašku s logem Bramac a konečně třetí vylosovaný výherce mikinu s logem Bramac.

Soutěž na Českém kutilovi měla skvělou účast a celkem o ceny usilovalo 1422 soutěžících. Na všechny tři otázky správně odpovědělo 773 pozorných čtenářů. Pokud si chcete vyzkoušet, zda byste v soutěži uspěli vy, zde jsou soutěžní otázky:

1. Jaký produkt ze sortimentu výrobce Bramac získal v roce 2015 ocenění Zlatá taška?

2. Jak se jmenuje střešní skladba Bramacu, která zabraňuje přehřívání podkroví?

3. V jaké povrchové úpravě se nově vyrábí betonová taška Classic?

Společnost Bramac výhercům gratuluje a všem soutěžícím děkuje za bohatou účast a skvělou znalost našeho produktového portfolia!

 (Správné odpovědi na soutěžní otázky: 1.Tegalit STAR, 2. Bramac COOL, 3. Classic Protector PLUS)

Soutěž Bramac na Český Kutil


        Aktualita

Další články

13.06.2016

RD S BONUSEM - RODINNÉ DOMY S DOTACÍ

Program RODINNÝ DŮM s BONUSEM nabízí stavebníkům rodinných domů kompletní servis a služby od nezávazné a bezplatné konzultace, přes financování, zvýhodněnou dodávku materiálů až po realizaci rodinného domu.


         Aktualita
15.03.2016

Významná ocenění pro Bramac

Letošní rok je na samém počátku a Bramac CZ má na svém kontě již tři významné ceny SUPERBRANDS 2016, Čtenáři Receptáře doporučují a druhé místo Střechařského inzerátu.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.