07.11.2014

Soutěž o střechu zdarma zná své vítěze

Soutěž o střechu zdarma ve finále

V období 24.4.- 22.10.2014 jste měli mimořádnou šanci zúčastnit se soutěže o kvalitní střechu zdarma. Stačilo pouze vyplnit dotazník a správně zodpovědět  soutěžní otázku. Poslední podmínkou pro zařazení do slosování byla osobní schůzka s naším obchodním zástupcem a zadání poptávky na projekt vašeho domu.

Dne 5.11.2014 proběhlo slosování všech účastníků soutěže, kteří splnili předepsané podmínky. Vítězem se stali pánové: Otakar Brumlich, Josef Horálek a Jan Kala. Gratulujeme a přejeme, aby nová střecha Classic STAR sloužila co nejdéle.


        Aktualita

Další články

07.10.2014

Bramac v éteru

Bramac bylo možné v pátek 3.10.2014 zaslechnout na vlnách Českého rozhlasu. V rámci Dvojky a pravidelného pořadu "Poradna" vystoupil ve vysílání Ing.Ondřej Neudert, produktový specialista společnosti Bramac.


         Aktualita
01.10.2014

Cech KPT ČR představuje novinku

Hlavním tématem Střechařské konference Praha 2014 byla současnost a budoucnost šikmých střech v České republice. Na konferenci byla také přestavena nová, aktualizovaná publikace „Pravidla pro navrhování a provádění střech“.


         Aktualita
17.06.2014

Zateplení střechy - BramacTherm Kompakt

Ušetřete na nákladech na vytápění díky nadkrokevní tepelné izolaci. BramacTherm Kompakt je tepelně izolační prvek vhodný pro rekonstrukce střech pro zvýšení tepelného odporu střešní konstrukce bez dodatečného navyšování krokví nebo bez dodatečné podkrokevní vrstvy, která by byla na úkor využitelného interiéru.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.