23.05.2013

Spolupráce s Canabou

Rodinný dům UNO se střechou Bramac

Nový rodinný dům UNO se střechou BRAMAC za 1,89 mil. vč. DPH a základovou deskou ZDARMA. CANABA uvádí na trh nový rodinný dům UNO za bezkonkurenční cenu 1,89 mil. Kč včetně DPH a základovou desku nyní získáte ZDARMA.

Díky dokonalé technologii a unikátnímu řešení střešní konstrukce s využitím systému BRAMAC si můžete UNO vybrat ve dvou architektonických řešeních.

Klasická varianta UNO I využívá sedlové střechy o sklonu 40 stupňů a je určena pro venkovské prostředí. Moderní alternativa UNO II. se sklonem 14 stupňů je vhodná především do městské zástavby.  Obě varianty mají zcela totožnou podlahovou plochu bezmála 100 m2. Kromě úspor přináší nová technologie i výrazné zkrácení doby výstavby na pouhých 12 týdnů.

A protože je stejně jako všechny ostatní domy CANABA UNO navrženo jako nízkoenergetický projekt, uspoříte i na provozu domu. Kvalitu domů CANABA si můžete prohlédnout na vlastní oči. Objednejte si návštěvu vzorového domu na telefonním čísle 844 02 02 02.


        Aktualita

Další články

07.05.2013

Vynikla originalita Smaragdu

V Karlových Varech probíhá zajímavá přestavba rodinné vily včetně celkové opravy střechy. Pro rekonstrukci střechy byla zvolena keramická střešní taška Bramac Smaragd, která vyniká svým originálním vzhledem.


         Aktualita
12.02.2013

Turmalín zabodoval

Keramická třešní taška Turmalín je vhodná pro moderní stavby a rekonstrukce. Jde o keramickou tašku plochého tvaru, z níž je možné na střeše vytvořit plochu s jednoduchými liniemi a bez žlábků.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.