23.05.2014

Bramac pomohl vyhrát POPULI BRICK AWARD 2014

Úspěšná spolupráce Bramac - Thermo Plus

Do 9.ročníku soutěžní přehlídky Brick Award 2013-2014, kterou pořádala společnost Wieneberger, bylo přihlášeno 27 novostaveb a rekonstrukcí. VOX POPULI BRICK AWARD 2014 - titul Stavba roku 2014 získal hlasováním veřejnosti projekční návrh rodinného domu Otík společnosti Thermo Plus v čele s Ing. Karlem Peterkou. Na střechu byla zvolena betonová střešní taška Bramac - Classic Protector. Patří k nejoblíbenějším modelům pro svůj symetrický tvar. Classic Protector upoutá hedvábně matným povrchem s dvojnásobnou povrchovou úpravou a povrchovou ochrannou vrstvou Protector,která zajišťuje odolnost proti oděru, barevnou stálosti lepší odolnost proti znečištění střechy.

Společnosti Thermo Plus gratulujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků.


        Aktualita

Další články

22.04.2014

Citlivá rekonstrukce lázní v Kyselce

Po dvaceti letech katastrofických zpráv o rozpadající se Kyselce se zablýsklo na lepší časy. Společnost Karlovarské minerální vody přištoupila k rekonstrukci Löschnerova pavilonu v lázních Kyselka nad Ohří. Střechu pokryje střešní taška Bramac Granát 13.


         Aktualita
10.02.2014

Difuzní fólie Resistant

Podzimní novinkou v sortimentu Bramac je difuzní fólie s úpravou RESISTANT, která je odolná proti impregnaci dřeva.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.