03.01.2023

Superbrands 2023

ZNAČKA BMI BRAMAC ZÍSKALA již počtvrté za sebou PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ SUPERBRANDS

Značka BMI Bramac získala ocenění Superbrands i pro rok 2023 a potvrdila tak své prestižní postavení na českém trhu.

Superbrands je nejuznávanější globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek.  Získání tohoto titulu představuje pro značku uznání výjimečného postavení na lokálním trhu ale i potvrzení její vysoké hodnoty. Do tohoto programu se není možné přihlásit. Při nominaci se vychází z databáze všech registrovaných obchodních trade-mark značek z Úřadu průmyslového vlastnictví. Dále se vychází z obchodních dat a výsledků spotřebitelského průzkumu. Konečné slovo při udělování titulu Superbrands má odborná komise Brand Council. 

Program Superbrands působí v České republice od r. 2013. Brandy jsou hodnoceny v  v kategorii spotřebitelských, ale také v oblasti podnikatelských či průmyslových (B2B) značek.

Spotřebitelské a podnikatelské Superbrands daného roku představují absolutní špičku na trhu. Tyto brandy dosáhly maximálního úspěchu v oblasti budování úspěšné značky nejen v rámci spotřebitelského sektoru ale i odborné veřejnosti.


                Aktualita

Další články

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Souhlas se zpracováním osobních údajů.