31.01.2022

Superbrands 2022

ZNAČKA BMI BRAMAC POTŘETÍ ZA SEBOU BODUJE V SUPERBRANDS

Značka BMI Bramac již po třetí za sebou získala ocenění Superbrands. Ve středu 21.9 2022 se v Praze konal slavnostní galavečer ku příležitosti předávání získaných ocenění. Za společnost BMI střešní a hydroizolační systémy s.r.o. převzal ocenění Gerald Resch. 

Superbrands je nejuznávanější globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek.  Získání tohoto titulu představuje pro značku uznání výjimečného postavení na lokálním trhu ale i potvrzení její vysoké hodnoty. Do tohoto programu se není možné přihlásit. Při nominaci se vychází z databáze všech registrovaných obchodních trade-mark značek z Úřadu průmyslového vlastnictví. Dále se vychází z obchodních dat a výsledků spotřebitelského průzkumu. Konečné slovo při udělování titulu Superbrands má odborná komise Brand Council. 

Program Superbrands působí v České republice od r. 2013. Brandy jsou hodnoceny v  v kategorii spotřebitelských, ale také v oblasti podnikatelských či průmyslových (B2B) značek.

Spotřebitelské a podnikatelské Superbrands daného roku představují absolutní špičku na trhu. Tyto brandy dosáhly maximálního úspěchu v oblasti budování úspěšné značky nejen v rámci spotřebitelského sektoru ale i odborné veřejnosti.


        Aktualita

Další články

25.07.2018

Nový katalg rodinných typových domů z architektonické kanceláře KŘÍVKA

Ateliér Náš dům je dlouhodobým partnerem BRAMACu. Pokud si chcete vybrat projekt vašeho vysněného domu, zalistujte v katalogu NÁŠ DŮM s podtitulem „TYPOVÉ PROJEKTY“. 


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.