15.03.2016

Významná ocenění pro Bramac

Bodujeme u odborné i laické poroty

Letošní rok je na samém počátku a Bramac CZ má na svém kontě již tři významné ceny. 

První je prestižní ocenění SUPERBRANDS 2016. Pečeť Superbrands získávají značky s vynikající pověstí na lokálním trhu, s nimiž si zákazníci spojují významné hodnoty a mívají k nim i osobní vztah. Hodnocenými kritérii jsou veřejné povědomí o značce, obliba, budování brandu, inovace a prestiž.

Další cenu za vítězství v kategorii střešní krytiny obdržel Bramac v akci pořádané časopisem Receptář „Čtenáři Receptáře doporučují“. Ceny výhercům byly rozdány na slavnostním galavečeru již posedmé a převzali si je zástupci celkem dvaceti domácích i zahraničních značek. Měsíčník Receptář je nejprodávanějším titulem o zahradě a hobby na českém trhu. Anketa se konala v září 2015 dotazníkovou metodou a cílem výzkumu bylo získat názory čtenářů měsíčníku a jejich doporučení oblíbených značek celkem ve dvaceti různých kategoriích. Zástupci vítězných značek získávají nejen cenu, ale i možnost užívat po dobu celého roku 2016 logo „Čtenáři Receptáře doporučují“ ve veškeré své marketingové komunikaci pro zvolenou kategorii výrobků.

Velkou pozornost vzbudil Bramac na letošním veletrhu Střechy Praha. Nová technologie Bramac COOL a její tisková prezentace řešení střešního pláště, které dokáže v létě zabránit přehřívání obytného podkroví zaujala odbornou porotu natolik, že v rámci soutěže Střechařský inzerát 2015 udělila tomuto vizuálu druhé místo. Stylizovaný nanuk s polevou
v podobě střešního pláště je poutavou reklamou, která dává srozumitelně najevo, že Bramac má vždy řešení, které je opravdu „cool“.

Bramac CZ je hrdý na tato ocenění, jsou však také závazkem a motivací do budoucna.


        Aktualita

Další články

09.11.2015

Soutěž o střechu zdarma zná své vítěze

Uspořádali jsme pro vás soutěž o střechu BRAMAC zdarma. Ze všech soutěžících, kteří splnili obě podmínky, byli v pondělí 9.listopadu vylosování následující výherci...


         Aktualita
01.10.2015

Bramac na portálu Stavebnictví 3000.CZ

Je nám ctí, že si nakladatelství Vega vybralo Bramac, aby jej představilo na svém internetovém portálu "Stavebnictví 3000.cz" v sekci "Stavební materiály - Střechy".


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.