17.06.2014

Zateplení střechy - BramacTherm Kompakt

Nadkrokevní izolace BramacTherm Kompakt

Ušetřit náklady za vytápění se rozhodli majitelé bytového domu v Brně a pro svůj záměr zvolili nadkrokevní tepelnou izolaci BramacTherm Kompakt. BramacTherm Kompakt je tepelně izolační prvek vhodný právě pro rekonstrukcí střech pro zvýšení tepelného odporu střešní konstrukce bez dodatečného navyšování krokví nebo bez dodatečné podkrokevní vrstvy, která by byla na úkor využitelného interiéru.

Projekční firma MENHIR projekt, s.r.o. připravila projekt a potřebnou dokumentaci. Realice střechy o celkové ploše 1800 m2 se zhostila firma MÜPO spol. s r.o. Tato firma, tradiční partner Bramacu, absolvovala odborné školení pro pokládku nadkrokevní tepelné izolace a je tak oprávněným garantem pro správné provedení pokládky a dodržení všech nutných opatření. Nejdříve došlo k sejmutí stávající střešní krytiny - Bramac Classic Protector a potom se provedlo doizolování střešního pláště s využitím nadkrokevní izolace Bramac Therm Kompakt tl. 180 mm za účelem výrazného zlepšení tepelně izolačních vlastností střechy. Po položení nadkrokevní izolace byla položena nazpět původní střešní krytina. Celá rekonstrukce střechy trvala dva měsíce.


        Aktualita

Další články

29.05.2014

Exkurze studentů do výroby Bramacu

Studenti Vyšší odborné školy stavební a střední průmyslové školy stavební v Náchodě si mohli prohlédnout výrobní závod Bramac v Chrudimi.


         Aktualita
23.05.2014

Bramac pomohl vyhrát POPULI BRICK AWARD 2014

VOX POPULI BRICK AWARD 2014 - titul Stavba roku 2014 získal hlasováním veřejnosti projekční návrh rodinného domu Otík společnosti Thermo Plus v čele s Ing. Karlem Peterkou. Na střechu byla zvolena betonová střešní taška Bramac - Classic Protector.


         Aktualita
22.04.2014

Citlivá rekonstrukce lázní v Kyselce

Po dvaceti letech katastrofických zpráv o rozpadající se Kyselce se zablýsklo na lepší časy. Společnost Karlovarské minerální vody přištoupila k rekonstrukci Löschnerova pavilonu v lázních Kyselka nad Ohří. Střechu pokryje střešní taška Bramac Granát 13.


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.