01.03.2016

Změna sortimentu střešních tašek 2016

Změny portfólia 2016

Od 1.3.2016 dochází ke změnám v nabídce betonových a keramických střešních tašek.

Portfólio keramických tašek zůstává nezměněno, pouze u modelu Granát 13 přibyla nová černá barva s povrchovou úpravou glazura.

V nabídce betonových tašek BRAMAC však dochází k několika změnám od 1.3.2016:

 
• Modely střešní krytiny MAX a MAX 7° se vyrábějí s povrchovou úpravou PROTECTOR


 Model Natura byl vyřazen ze sortimentu. Naturu nahrazuje model CLASSICkterý má zcela totožný reliéf, liší se však barevnou škálou i povrchovou úpravou.


• Výroba a prodej modelu CLASSIC PROTECTOR byly zastaveny. Tento model plnohodnotně nahrazuje model CLASSIC PROTECTOR PLUS, který má zcela totožný reliéf i barevnou škálu. Na rozdíl od Classic Protectoru je povrchová úprava Protector PLUS modernější a přináší zlepšení ve funkčnosti střešní krytiny.

.

        Aktualita

Další články

09.11.2015

Soutěž o střechu zdarma zná své vítěze

Uspořádali jsme pro vás soutěž o střechu BRAMAC zdarma. Ze všech soutěžících, kteří splnili obě podmínky, byli v pondělí 9.listopadu vylosování následující výherci...


         Aktualita
01.10.2015

Bramac na portálu Stavebnictví 3000.CZ

Je nám ctí, že si nakladatelství Vega vybralo Bramac, aby jej představilo na svém internetovém portálu "Stavebnictví 3000.cz" v sekci "Stavební materiály - Střechy".


         Aktualita

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

 • Souhlas se zpracováním osobních údajů.