28.06.2016

Nová střecha, kdy o ní začít uvažovat?

Střecha s použitím moderních materiálů a technologií může sloužit i sto let. Její čas ale přece jen jednou nadejde. Kdy tedy začít přemýšlet o výměně střešní krytiny?

  • Když neslouží tak, jak má: Když střechou do domu zatéká, když jí uniká neúnosné množství tepla nebo je mechanicky poškozena, například pádem stromu nebo lidským zaviněním.
  • Když už nepůsobí esteticky: Každá krytina se časem opotřebuje. I když třeba ještě v rámci možností a svého stáří slouží, může vypadat neesteticky. Jakmile začne střecha kazit dojem z celého domu, je na čase ji zrekonstruovat.

Pokud jste si již jistí, že novou střechu potřebujete, bude vás určitě zajímat, co vše taková rekonstrukce střechy obnáší a na co připravit. Taktéž je nezbytné nezapomenout na ohlášení výměny krytiny na celé střeše na stavebním úřadě (pouze u menších oprav se na úřad nemusíte dostavit).

  • Nevíte si rady s tím, jaké řešení pro vás bude v případě rekonstrukce střechy a výběru střešní krytiny to nejlepší? Chcete vědět, jaké budou cenové náklady na novou střechu? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme.

Detail článku

Další články

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Souhlas se zpracováním osobních údajů.
-->