24.06.2016

Jak dlouhou záruční dobu získám s novou střechou Bramac?

Na všechny produkty značky Bramac existuje vlastní záruka, 30 let na střešní tašky a 10 nebo 15 let na funkčnost střešního systému. Přečtěte si jak se v zárukách vyznat a na co vše se garance vztahuje.

Při obvyklém užívání a dodržení podmínek uvedených v záručním listu budou mít střešní tašky Bramac po dobu 30 let prokazatelné vlastnosti dle čl. 5 normy ČSN EN 490. Dále se záruka mrazuvzdornosti vztahuje na vady střešních tašek prokazatelně vzniklé následky mrazu z titulu vad materiálu, kterými je zároveň snížena odolnost střechy proti vnikání dešťové vody na budově.

Při obvyklém užívání a dodržení podmínek uvedených v záručním listu budou mít keramické, pálené střešní tašky Bramac po dobu 30 let prokazatelné vlastnosti dle normy ČSN EN 1304 a po dobu 10 let nebudou vykazovat vady prokazatelně vzniklé následky mrazu z titulu vad materiálu, kterými je zároveň snížena odolnost střechy proti vnikání dešťové vody na budově.

  • Záruka po dobu 10 nebo 15 let na funkčnost střešního systému

Moderní a plně funkční střecha se neobejde bez vybraných střešních doplňků. Spolu s krytinou vytváří střešní systém kompaktní celek schopný odolávat extrémním povětrnostním vlivům. Pokud svou střechu vybavíte těmi správnými systémovými doplňky, zajistíte si na dlouhá léta její bezproblémovou funkčnost. Bramac na svá systémová řešení střešního pláště poskytuje záruky v délce 10 nebo 15 let. Záleží jen na vás, pro jaké řešení se rozhodnete.

Požadujete špičkové řešení s maximální délkou garance? Pořiďte si ke krytině Bramac i ucelený systém střešních doplňků ze skupiny 15leté záruky. Po dobu 15ti let můžete usínat s jistotou, že vám střecha bude sloužit bez dodatečných investic a vícenákladů.

Poohlížíte se po kvalitním řešení za příznivou cenu? 10 let záruky na funkčnost celého střešního systému Bramac získáte při pořízení doplňku ze skupiny 10leté záruky. A to je lákavý způsob, jak získat spolehlivého partnera pro řešení vaší střechy.

Detail článku

Další články

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Souhlas se zpracováním osobních údajů.
-->