25.06.2016

Jak dlouho nová střecha vydrží?

Že jedna rekonstrukce střechy za život stačí? S tím souhlasíme. Proto poskytujeme produkty nadstandardní kvality. Nová střecha vám může sloužit několik desítek let, minimálně tak dlouho, jak dlouhá je záruční doba na konkrétní střešní krytiny. Za vhodných podmínek a při dostatečné péči může být střecha plně funkční i 80-100 let.

Životnost a funkčnost střechy záleží nejen na volbě střešní krytiny, ale i na dalších faktorech, jako je například střešní izolace, kvalita odvětrání střechy, zatížení krovu sněhovou pokrývkou a další. Pro získání záruky je potřeba, abyste si svou BMI  BRAMAC střechu u společnosti zaregistrovali. Veškeré podmínky jsou popsány v samostatné sekci Záruky a certifikáty

Vzhledem k vícero faktorům, jež ovlivňují životnost a funkčnost střechy, je zapotřebí přistupovat ke střeše domu jako k celku a ideálně si nechat při plánování poradit od odborníků, kterých máme hned několik a vy si můžete vybrat toho nejblíže vašemu domovu.

Detail článku

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Souhlas se zpracováním osobních údajů.