24.06.2016

Bramac má i řešení pro moderní střechy s velmi nízkým sklonem

Charakteristický vzhled střech se skládanou krytinou už není doménou pouze střech o velkém sklonu. Tím se rozšiřuje možnost použití stejné střešní krytiny na těch detailech, které bylo nutné zastřešovat plechem. Celé zastřešení je tedy nyní možné řešit jednotným svrchním pláštěm, což umožňuje docílit vyššího stupně harmonického vzhledu nejen vlastní střechy, ale i celé stavby.

Střešní taška Bramac MAX 7° je jednou z betonových tašek a představuje systémové řešení pro moderní střechy s nízkým sklonem od 7° se všemi přednostmi, které jsou typické pro skládanou střešní krytinu. Je to především jednoduchá montáž, funkční řešení prostupů, odvětrání střešního pláště i snadná dodatečná konstrukční řešení.

Nově je tato střešní taška vyráběna s povrchovou úpravou PROTECTOR, která zvyšuje odolnost střechy před extrémními vlivy počasí a chrání před usazováním mechů, řas a lišejníků. Lze si ji objednat v cihlově červeném, červeno-hnědém nebo ebenově-černém provedení.

Pro střechy s velmi nízkým sklonem je vhodná taktéž střešní fólie TOP RU RESISTANT.

Ukázkové referenční stavby ve všech barevných variantách si můžete prohlédnout v naší galerii

Detail článku

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Souhlas se zpracováním osobních údajů.