7.12.2017 MODRÁ STŘECHA.CZ stavba roku 2017

Stavbu roku 2017 vyhrála rekonstrukce knihovny a radnice v Kadašově Řečici s taškou Opál

Úspěšná rekonstrukce radnice a knihovny v Kardašově Řečici získala na podzim tři významná ocenění v prestižní architektonické soutěži Stavba roku 2017. Dominantou stavby je krásná valbová střecha s výrazným proskleným vikýřem s hodinovým strojem. Na rekonstrukci střechy byla použita keramická, pálená střešní taška Opál. Pojďmě se podívat do Kardašovy Řečice, jak rekonstrukce probíhala. Více zde

1.12.2017 Home bydlení.cz; abs portál, recepty prima nápadů.cz

ČEŠI VĚŘÍ BRAMACU 

Bramac byl zvolen nejdůvěryhodnější značkou ve stavebnictví. Toto ocenění získal v rámci jedinečného marketingového programu, který monitoruje a oceňuje značky, kterým čeští spotřebitelé nejvíce důvěřují. Více se můžete dočíst zde

27.11.2017 Dům a zahrada.cz

Rekonstrukce střechy  Knížecího Minpivovaru v Plasích

Obec Plasy proslula především cisterciáckým klášterem, jehož součástí je i budova Knížecího minipivovaru. Na začátku minulého století patřil k největším ve svém okolí. Po svém uzavření se z  pivovaru stal velkosklad a budova chátrala. V roce 2008 přešla správa původního pivovaru pod Národní technické muzeum. Pod jeho záštitou celý areál  prochází postupnou památkovou obnovou. Opravené budovy nacházejí opět praktického využití a činnost pivovaru se podařilo opět obnovit. Citlivá rekonstrukce respektovala původní stavební sloh a keramická taška Opál obstála náročným požadavkům památkářů. Více o rekonstrukci naleznete zde

8.11.2017 HOME BYDLENÍ

Jak souvisí Reviva s nádražím a Tomášem Hanákem?

"Příští stanice: Zastávka Nižbor" můžete zaslechnout na železniční trati 174 z Berouna do Rakovníka. Před pár lety zde byl chátrající dřevěný železniční sklad. Tomáš Hanák se jej rozhodl zachránit a proměnit v nádražní hospodu. Na rekonstrukci byla vybrána betonová taška Reviva v památkově červené barvě, která se výborně hodí pro objekty s historickým puncem. Vznikla designová hospůdka nabízející útulné posezení i chutné občerstvení. Budova je připomínkou nejen rakousko-uherských železnic, ale i vagonových kupé, která mnozí z nás ještě pamatují. O vynaloženém úsilí Tomáše Hanáka zachránit připomínku starých časů, o citlivé rekonstrukci i o současnosti této místní turistické atrakce se dočtete zde

12.10.2017 MODRÁ STŘECHA

Neobvyklá školka s Classic Protectorem PLUS

Chodíte na procházky na Rokycansku? Byli jjste již v Mirošově? Mirošov je malé městečko, které se nachází kousek od Plzně, u hranic vojenského újezdu Brdy. Narazíte zde na krásnou vilu z počátku 20. století, z jejíchž oken se linou tóny flétny. Jedná se o respirační mateřskou školu a léčí se zde děti s dýchacími obtížemi. Hrou na flétnu se učí správně dýchat. Respirační mateřská školka se od ledna pyšní novou střechou s betonovou taškou Classic Protector PLUS. Jste zvědaví, jak rekonstrukce dopadla? Na to se můžete podívat zde

2.10.2017 modrá střecha

Testování výrobků Bramac

 Důkladné prověřování  svých výrobků je součástí filozofie značky Bramac, která je stavěná na maximální důvěře zákazníků v kvalitu výrobků..Cílem testů je zabezpečit 100% funkčnost a spolehlivost střešních tašek i střešního příslušenství ještě před jejich uvedením na trh. Více se dočtete na servru Modrá střecha

31.8.2017 První školní den se blíží

Rekonstrukce školy ve Staré Huti

Prázdniny jsou doba, během které je možné školní budovu nerušeně rekonstruovat. Jak taková oprava školy vypadá?  Podívejme se na loňskou rekonstrukci Základní školy ve Staré Huti na Benešovsku,  která dopadla na výbornou! První školní den tak čekalo na žáky překvapení v podobě nové střechy, rekonstruovaného podkroví a nových učeben - počítačové třídy a třídy pro prvňáčky.

22.8.2017 deník.cz - bydlení - VÝLEŤÁK S BRAMACEM

Na dožínky do Horácké vesnice v Bystřici pod Perštýnem  26.8. 2017

Chcete si vyzkoušet dávná řemesla?  Pak určitě navštivte v sobotu 26.8.2017 Horáckou vesnici v kulturním centru Eden v Bystřici pod Perštýnem. Repliky dobových stavení z 19. století vypadají autenticky díky použitému materiálu jako jsou obklady z kamene, falešné roubení či betonová taška Tegalit. Koncem srpna Horácká vesnice ožije dožínkami. K vidění budou práce kováře a koláře, vystoupení cimbálovky, rukodělné dílny i degustace dožínkových dobrot. Pokud tedy upřednostňujete aktivní dovolenou s poznáním, nebude vás horácká vesnice ani trošku nudit.

21.8.2017 dům a byt

Střechař radí: betonové tašky

Betonové tašky se u českých zákazníků těší čím dál větší oblibě. Staly se synonymem pro odolnou krytinu s dlouhou životností. Charakterizuje ji špičková výrobní technologie, ekologie a nápaditý design. Moderní betonové tašky se dokázaly skvěle přizpůsobit současným architektonickým trendům. Více se dozvíte v on-line magazínu Dům a byt

3.8.2017  DENÍK.CZ - BYDLENÍ - VÝLEŤÁK S BRAMACEM

Deník CZ: Nová střecha na hradě Rychmburk

Jste nadšenci do historie a pravidelnými návštěvníky českých hradů a zámků? Dochází vám inspirace,kam letos vyrazit na výlet? Zkuste gotický hrad Rychmburk na Chrudimsku. Má fascinující středověkou podobu, dojemnou legendu i zajímavou historii. Jako klenot působí na udržované památce nová keramická krytina s názvem Smaragd.

2.8.2017 Můj dům - střechař radí

Bramac to nejsou jen betonové tašky, ale i keramické, pálené tašky

Možná jste si značku Bramac až doposud spojovali spíše s betonovými taškami, zhruba před pěti lety ale Bramac zařadil do prodeje i výrobky z pálené keramiky. Kde se tyto tašky vyrábí? V jakých povrchových úpravách?  A jaké mají benefity? Pojďte si přečíst článek o keramických taškách Bramac.

 

1.8.2017 planujemestavbu.cz

Tašky STAR jsou prostě COOL

Bydlení pod šikmou střechou má nenapodobitelnou atmosféru. Podmínkou je ovšem celoroční tepelný komfort. Bramac COOL účinně řeší problém, který znají všichni ti, kteří v horkých dnech pobývají v prostorech pod střechou.

31.7.2017 Svépomocí.cz

Tmavá střecha nemusí nutně znamenat horko v podkroví

Nejsou tmavé odstíny střechy na úkor vnitřního komfortu, neboť střecha se pak snadno rozpálí a dochází k přehřívání podkroví? Pokud zvolíte krytinu s reflexním povrchem a vhodnou izolaci, není se čeho bát.

22-23.7.7.2017 deník cz

Výleťák s Bramakem - rekonstrukce střechy Muzea kočárů za plného provozu

Uprostřed léta je ta nejvhodnější doba si udělat prázdninový výlet. V Muzeu kočárů v Čechách pod Kosířem se koná již 10. ročník srazu mistru kočárnického, kolářského a mistrů opratí - JOSEFKOL.Velkolepá přehlídka jezdeckých koní a kočárů, cimbálovka, sokolníci, dělostřelecká garda - to vše je na programu v muzeu, které současně prochází rekonstrukcí střechy. Přijeďte se podívat!

17.7.2017 Rádce Blesk.cz

Jak účinně zabránit přehřívání podkroví

Bydlení pod šikmou střechou má nenapodobitelnou atmosféru. Podmínkou je ovšem celoroční tepelný komfort. Bramac COOL účinně řeší problém, který znají všichni ti, kteří v horkých dnech pobývají v prostorech pod střechou. Pojďme si říct, z čeho se skladba střešního pláště Bramac COOL skládá.

21.6.2017 

I MATERIÁLY.CZ  - Záchrana barokní fary

Na rekonstrukci fary byl zvolen Opál

Barokní fara v Dubenci patří k našim největším dochovaným sakrálním památkám. Pustit se do rekonstrukce takového rozsahu a vytvořit z fary komerční objekt pod dohledem památkářů, vyžaduje notnou dávku odvahy. Zajímá Vás průběh rekonstrukce i novodobé využití? Více zde

21.6.2017 i MATERIÁLY.CZ Roubenky v novém hávu

Renesance roubených staveb v Čechách

Roubená chaloupka jako z pohádky. Kdo by jí nechtěl, když na první pohled vypadá autenticky starobyle, ale skýtá komfort moderních staveb? Firma Roubal se stavbě nových roubenek věnuje více jak dvacet let. Pro pohodlí a komfort svých zákazníků využívá nejnovější technologie včetně střešní krytiny Tegalit STAR  Chcete vědět víc?

       

16.5.2017 Český kutil.cz

BRAMAC jedničkou u profesionálů

Výrobky Bramac získaly hodnocení TOP QUALITY. Vyplývá to z výsledků výzkumného projektu Kvalitní stavební materiály. Nezávislé hodnocení profesionálů zaštítila renomovaná výzkumná agentura Nielsen Admosphere.

       

13.5.2017 TZB INFO

Obnova Zámku Štědrá pokračuje

Obec Štědrá již několik let usiluje o záchranu místního zámku.Favoritem pro rekonstrukci zámecké střechy se stala keramická, pálená taška Opál, která splňuje všechny požadavky památkářů na rekonstrukci památkově chráněného objektu. Přečtěte si článek, jak se zámek Štědrá  pomalu probouzí z letargie k životu.

       

9.5.2017 Imateriály.cz

Rekonstrukce měšťanského domu v Jaroměři

Náměstí ČSA armády v Jaroměři rozkvetlo do krásy.Historickému náměstí  prospěla postupná rekonstrukce barokních a renesančních průčelí domů. Jedním z objektů, který prošel radikální rekonstrukcí včetně změny vnitřních propozic, byl dům č. p. 40 známý pod názvem Na Pekelci. Co všechno rekonstrukce obnášela zjistíte zde.

       

10.4.2017 Blesk.cz

Zlatá výhra pro váš dům

Betonová rytina Classic Protector PLUS je zlatá výhra pro váš dům. Jaké benefity nabízí? 

       

bydlení- IDNES.cz

Jak se žije Nicole Sudové v domečku se střechou Bramac? 

Na "své Jizerky“ nedá dopustit a rozhodla se  svědčí svůj nový dům zasadit přímo doprostřed zdejší krajiny. Nikola si jím splnila sen o dokonalém rodinném bydlení. Spolupráce s realizační firmou Haas Fertigbau dopadla na výbornou. Začtěte se do poutavého vyprávění o rodině, stavbě domu i milovaných horách.

1.3.2017 BLESK

Soutěž Zlatá taška 2017 zná svého vítěze

Soutěž Zlatá taška, která je pořádána v rámci největšího veletrhu v oboru střech v České republice a střední Evropě, veletrhu Střechy Praha 2017, byla letos opravdu nabitá. Čím střešní taška Classic Protector PLUS zaujmula odbornou porotu zaujala?

       

21.2.2017 ABS PORTAL 

Zlatá taška 2017 patří opět Bramacu

Cílem soutěže Zlatá taška je vyzdvihnout exponáty, které přinášejí pokrok, určují trend vývoje ve svém oboru, mají zajímavé technické řešení, netradiční nápad, nabízí mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu nebo jsou zajímavé z ekologického hlediska. Všechny tyto aspekty v sobě soustřeďuje betonová střešní taška Classic Protector PLUS. 

Zlatá taška 2017 patří opět Bramacu

 7.2.2017 iMateriály.cz

Novinky Bramac pro rok 2017

Jako každý rok Bramac zařazuje do svého sortimentu novinky. Betonové střešní tašky STAR se vyrábějí v přírodních ale nově i metalických odstínech. Okapový systém StabiCor z plastu je nahrazen odvodňovacím systémem z hliníku StabiCor ALU. Nabídka příslušenství pro keramické tašky se rozrostla o doplňky v řešení hřebene.

Bramac představil novinky pro rok 2017

       

21.11.2016 TZB INFO

Bramac slaví 25 let působnosti na českém trhu

Před 25 lety byla v České republice zahájena výroba moderních betonových tašek. Její počátky jsou spojeny s rakouskou značkou Bramac. V  současnosti Bramac náleží k celosvětovému koncernu Monier, který zastřešuje renomované výrobce střešních tašek a střešních doplňků. Přečtěte si článek o historii značky Bramac.

       

14.9.2016 Český kutil.cz

Jak postavit levně, ale kvalitně rodinný dům

Rozumně uspořádané prostory, jednoduchoá obsluha domu, nízké provozní náklady. To jsou požadavky investorů na nově postavený dům. Přednost má pohodlí, bezproblémové užívání stavby, dlouhodobé záruky. Projděte si průvodce, jak postavit dům levně, ale kvalitně.

       

7.9.2016 Stavba domu svépomocí.cz

Střecha, která bude mít i po letech glanc

Plánujete stavět rodinný dům a vybíráte stavební materiál? Chcete mít na střeše takovou střešní tašku, že i po letech bude střecha vypadat jako nová? Potom si vyberte střešní tašku Classic Protector PLUS.

 

30.8.2016 Dům & byt.cz

Nové barvy tašek betonových tašek STAR

Novinkou na trhu jsou střešní tašky v moderních, metalických odstínech, které skvěle ladí ke konstrukčním prvkům ze skla nebo ze dřeva, hodí se k cihlovým fasádám, ale i k populárním fasádním obkladům z kamene. Více o nových barvách Classic STAR a Tegalit STAR naleznete zde

21.7. 2016 Estav.cz 

Hodnocení kvality na základě osobní zkušenosti

Do hodnocení kvality na základě osobní zkušenosti řemeslníků byli zařazeni všichni výrobci ve vybrané stavební kategorii. Ocenění TOP QUALITY získávají jen výrobci, s jejichž materiály pracovalo v předešlém roce dostatečně velké množství hodnotících odborníků a jež dosáhli vysokého bodového hodnocení.  Jak dopadlo hodnocení TOP QUALITY 2016 na základě osobní zkušenosti?

Aktuálně. cz 

BRAMAC COOL ochladí váš dům.

Zažíváte tropy v obytném podkroví? Chytrou skladbou střešního pláště se tomu dá zabránit a zároveň ušetřit náklady za klimatizaci. Seznamte se s jednotlivými složkami střešní skladby Bramac COOL.

 

24.6.2016 Estav.cz 

Nevšední exteriér a rekonstrukce Lőschnerova pavilonu

Muzeum Mattoni vzniklo v obci Kyselka v nově zrekonstruovaném objektu známém jako Löschnerův pavilon, který v době svého vzniku sloužil jako provozovna pro stáčení minerální vody ze stejnojmenného pramene. Keramická, pálená taška Granát 13 v náročné rekonstrukci střechy obstál na jedničku. Zjistěte více

2.5.2016 Český kutil.cz 

Špičkové střechy se testují ve větrném tunelu

říslušnost k mezinárodní skupině Monier přináší řadu výhod. Obrovský význam má zejména participace na nejmodernějším technologickém vývoji, neustálých inovacích a testování výrobků. Skupina Monier otevírá dveře do špičkově vybavených laboratoří a je garancí prvotřídní kvality výrobků.Nahlédněte do testovacích laboratoří!

8.4.2016 České stavby.cz 

Utrhněte si na jaře nejlepší tašku pro svou střechu

Za hlavní přednost betonových tašek je obecně pokládána pevnost a dlouhá životnost. Betonová taška Classic s povrchovou úpravou Protector PLUS posouvá barevnou stálost betonové střešní krytiny ještě o něco dál. A na závěr ještě jedno velké PLUS pro vaši střechu. Na jaře se dá tato novinka v sortimentu společnosti Bramac pořídit za super cenu.

4.2.2015 Český kutil.cz

Veletrh Střechy Praha opět ve výborné kondici

Na veletrhu většina vystavovatelů představila své novinky, rekordní byl i počet výrobků přihlášených do soutěže o nejlepší exponáty veletrhu Zlatá taška 2015.Odborná porota udělila  ocenění „Zlatá taška 2015“, a to firmě Bramac střešní systémy spol. s r.o. za soutěžní exponát TEGALIT STAR 

4.4.2014 Český kutil.cz 

Systém nadkorkevní tepelné izolace BramacTherm

Systém nadkrokevní tepelné izolace BramacTherm představuje vysoce účinný a propracovaný systém zateplení. Základním principem produktové řady BramacTherm je nadkrokevní tepelná izolace bez tepelných mostů. 

 

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
-->