Pokrývačský klub BRAMAC

je určen pro smluvní pokrývače BRAMAC. 

Vstoupit do Pokrývačského klubu zde

Nápověda:

Uživatel:  pro zdárné přihlášení do Pokrývačského klubu BRAMAC potřebujete tzv. uživatelský kód neboli uživatel. Toto číslo jste obdrželi již e-mailem a pokud ho ještě nemáte, požádejte o něj našeho obchodního zástupce. Číslo si pečlivě uschovejte, protože jej budete potřebovat vždy pro přihlášení. 

Co dělat při ztrátě uživatelského kódu?  Po vstupu do Pokrývačské klubu, prosím klikněte na ikonu „Zapomněli jste uživatelské jméno?“. Do kolonky „Email“ prosím napište svou emailovou adresu. Pokud se adresa bude shodovat s tou, kterou máme uvedenou v naší databázi, přijde vám na email váš uživatelský kód. V případě, že napíšete špatný email, prosím kontaktujte naše zakázkové oddělení

Pokud se vám ani za pomoci našeho návodu nepodařilo s internetovou verzí pracovat, prosím kontaktujte našeho obchodního zástupce ve vašem regionu, který vám celý proces objednávání osobně vysvětlí. Kontakt na něj naleznete na stránce Mapa partnerů - Oblastní zástupci.

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Souhlas se zpracováním osobních údajů.
-->