Důvody, proč si vybrat střechu BMI BRAMAC


BMI BRAMAC - Důvěryhodná značka

Značka BMI BRAMAC se v České republice stala symbolem kvality, spolehlivosti a jistoty. Myšlenka střešního systému se prolíná celou produktovou nabídkou – nabídnout zákazníkům inteligentní a perspektivní řešení komplexního střešního systému. Nabízíme pouze spolehlivé a kvalitní produkty společně s propracovanými službami a servisem pro zákazníky. Všechny součásti střešního systému jsou navrženy tak, aby byly použitelné jednoduše a bez problémů. Komponenty do sebe zapadají a dají se kombinovat. Naše výrobky jsou snadno použitelné, vše je srozumitelné pro zákazníky i partnery.

Střecha BMI BRAMAC slouží skutečně déle

Historie potvrzuje, že betonové tašky lze bez problémů používat déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu převyšuje  normou stanovené hodnoty. Betonová krytina je pevná, trvanlivá, mrazuvzdorná a v průběhu doby užívání se pevnost betonu ještě zvyšuje. Přitom použití betonových tašek neznamená větší zatížení střechy. Váha je srovnatelná s taškami z pálené hlíny.

Střecha BMI BRAMAC potěší každé oko

Portfolio značky BMI BRAMAC nabízí jak tradiční modely tašek, tak modely odpovídající nejnovějším architektonickým trendům. Široká škála barev, rozmanitost profilů a povrchových úprave uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

Prvotřídní kvalita

Příslušnost k celosvětovému koncernu nám umožňuje přístup k nejmodernějším technologiím, které zajišťují prvotřídní kvalitu výrobků. Střešní tašky BMI BRAMAC společně s doplňky jsou pravidelně testovány v nejmodernějších laboratořích koncernu.

Extrémní odolnost betonových tašek BMI BRAMAC

Kombinace špičkové kvality, optimální hmotnosti, tvaru a velikosti zajišťuje vysokou stabilitu i v období extrémních povětrnostních podmínek. Velké zhutnění materiálu při výrobě je předpokladem pro minimální nasákavost a tím i nejvyšší mrazuvzdornost. Odolnost vůči extrémnímu větru je dána konstrukcí střechy, použitím doporučených doplňků a optimální hmotností tašek.

Nadstandardní záruky

Kvalita výrobků BMI BRAMAC je garantována nadstandardními zárukami: mimo 30leté záruky na kvalitu materiálu střešních tašek BMI BRAMAC poskytujeme také až 15letou záruku na funkčnost střešního systému, která uživateli zajišťuje po celou dobu trvání záruky klidný spánek.

Kompletní řešení

Ke každému modelu střešních tašek nabízíme kompletní program originálních střešních doplňků pro vyřešení každého detailu střechy. Ucelenou nabídku doplňují okapové systémy a nadkrokevní izolace BramacTherm. 

Střecha BMI BRAMAC stojí méně, než byste čekali

Střecha BMI BRAMAC nabízí vynikající poměr ceny a kvality. Nechte si od nás připravit nabídku a budete příjemně překvapeni. 

Vstřícnost k zákazníkům

Při vývoji nových modelů, povrchových úprav a doplňků reagujeme na nové potřeby a zvyšující se požadavky zákazníků. V každém okamžiku Vašeho rozhodování je Vám k dispozici tým odborníků. Mezi naše služby patří také bezplatný návrh celé střechy, okapového systému a nadkrokevní tepelné izolace BramacTherm.

Šetří životní prostředí

Ekologický aspekt výroby stále nabývá na významu. Tašky BMI BRAMAC se vyznačují nízkou spotřebou energie při výrobě. Současně se jedná o jeden z mála plně recyklovatelných materiálů. Nadkrokevní izolace BramacTherm zajistí dokonalou izolaci střechy a  příspívá tím k úspoře nákladů na vytápení. Střešní skladba Bramac COOL umožní snížit teplotu podkrovních prostor až o sedm stupňů, čím snižuje náklady na klimatizaci během horkých letních dní.

Průvodce řešením vaší střechy

Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC zahrnuje nejen betonové střešní taškykeramické, pálené střešní tašky,  ale i široký sortiment střešních doplňků, který splní všechna vaše očekávání od nové střechy. Systém doplňuje nadkrokevní tepelná izolace  BramacThermokapový systém StabiCor a samozřejmě kompletní servis, poradenství a záruky.

Jsme si vědomi, že výběr nové střechy není jednoduchý, a tak jsme pro Vás připravili nabídku tří střešních balíčků BMI BRAMAC.

Střešní balíčky BMI BRAMAC

Program STANDARD Program JISTOTA Program KOMFORT 
Program Standard Program JISTOTA

 

Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC

Myšlenka uceleného střešního systému se prolíná celou  produktovou nabídkou značky BMI BRAMAC - nabídnout zákazníkům a partnerům inteligentní a perspektivní řešení komplexního střešního systému. Portfolio značky BMI BRAMAC zahrnuje pouze osvědčené, spolehlivé a kvalitní produkty. Všechny součásti střešního systému jsou navrženy tak, aby byly použitelné jednoduše a bez problémů. Komponenty do sebe zapadají a dají se kombinovat. Naše výrobky jsou snadno použitelné, vše je srozumitelné pro zákazníky i partnery. 

Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC nabízí širokou škálu produktů: od cenově výhodných po prestižní modely střešních tašek

- od designových k tradičním modelům střešních tašek
- od standardních výrobků až po speciální produkty (BramacTherm, Bramac 7°... atd.)

Inteligentní střecha BMI BRAMAC nabízí řešení všech důležitých funkcí střešního pláště:
- ochranu
- tepelnou izolaci
- optimální obytné klima

Součástí inteligentního střešního systému je i zákaznická podpora a technické poradenství (výpočty, návrh tepelné izolace, Bramac Scan a podob.)

Obnova památek

 Památková péče

Zachování neopakovatelného půvabu historických staveb je směr, kterému se věnujeme dlouhodobě. Je to úkol, který vyžaduje nejen odborné znalosti,ale i citlivý přístup. Přinášet inovace do péče o historické památky je pro nás výzvou, v níž chceme obstát se ctí. 

Citlivý přístup

Památkové objekty si v sobě nesou osobitost doby, ve které vznikly. Naší snahou je provést rekonstrukci s co nejcitlivějším přístupem a s největší věrností. Pro každý stavební sloh se snažíme nalézt individuální řešení. Proto se každý projekt rekonstrukce historicky cenné stavby stává pro nás mistrovským dílem. Dobré zkušenosti architektů, památkářů a pokrývačů s keramickou taškou a naše know-how, servis a nabídka jsou důvodem, proč je značka BMI BRAMAC kompetentním partnerem pro rekonstrukce střech historických budov.

Znalost místního koloritu

Stavební památky představují nenahraditelnou hodnotu v určitém regionu. Známe regionální odlišnosti staveb a nabízíme Vám kompletní dodávku a servis podle lokálních požadavků. Keramické střešní tašky BMI  BRAMAC představují tradiční materiál v dějinách stavebnictví, vhodný právě pro rekonstrukce historicky objektů. Vyznačují se svou dlouhou životností, působí teplým, přirozeným dojmem. 

Jedinečný přístup k památkově chráněným objektům

Jedinečnost památkově chráněného objektu nemusí znamenat pouze jediné řešení rekonstrukce. Nabízíme více možností, jak renovaci střechy budovy vyřešit: keramické střešní tašky se vyrábí v osmi modelech s různými profily, tvary a se čtyřmi povrchovými úpravami. Např. tvar klasické bobrovky má střešní taška Opál Kosočtverce položené v ploše - to jsou střešní tašky Smaragd, které vizuálně připomínají francouzské krytí z břidlicových kamenů. Režná úprava keramické tašky Granát 11 podtrhuje přirozenost rekonstrukce střech památkově chráněných objektů.

Celá nabídka značky BMI BRAMAC zahrnuje nejen kompletní střešní příslušenství sladěné ve tvaru, formě a barevnosti s krytinou, ale také nadkrokevní tepelnou izolaci BramacTherm, která zamezuje ztrátám energie střešním pláštěm. Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC umožňuje zachovat historický vzhled a zároveň vytvořit moderní, tvarově přesvědčivou a funkční střechu. Jde o zachování šarmu historie při použití moderních technologií, nových produktů a inovací s moderním způsobem zpracování suroviny, která se po staletí otiskuje do naší kulturní historie. Inteligentní památková péče je snadná s Inteligentním střešním systémem BMI BRAMAC!

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Souhlas se zpracováním osobních údajů.