Betonové tašky

Vlastnosti všech betonových tašek bmi bramac

EXTRÉMNÍ PEVNOST A TRVANLIVOST

V průběhu času se jejich pevnost ještě zvyšuje, čímž se zlepšuje i jejich odolnost proti mechanickému poškození, oděru, tlaku a dalším různým deformacím.

OCHRANA PROTI HLUKU

Na ochranu před hlukem v podkrovním interiéru má vliv i volba střešní krytiny. Betonové tašky BMI BRAMAC poskytují nejlepší ochranu proti hluku z vnějšího prostředí. Dokazují to mezinárodní testy a výzkumy.

ODOLNOST PROTI VĚTREM HNANÉMU DEŠTI

Bezpečnému odvedení vody napomáhá několikanásobný počet vodních drážek, především pak jejich tvar a umístění.

EKOLOGICKÁ VÝROBA

Betonové tašky BMI BRAMAC jdou ruku v ruce se zodpovědným a ekologickým smýšlením. Díky použití přírodních surovin se vyznačují relativně snadnou recyklací.

REDUKCE NÁKLADŮ

Tvarová přesnost a posuvnost, jež je standardem u všech modelů betonovoých střešních tašek BMI BRAMAC, zajistí snadnou a rychlou pokládku krytiny.

S využitím střešních tašek Bramac MAX a Bramac MAX 7° docílíte nižších nákladů na montáž. Jedná se o velkoformátové tašky, kdy na pokládku 1  postačí menší počet tašek.

HMOTNOST BETONOVÉ TAŠKY

Domníváte se, že naše betonové střešní tašky jsou příliš těžké pro Váš krov?  Při posouzení zatížení střešní konstrukce hraje váha krytiny méně významnou roli. Mnohem důležitější jsou
hodnoty zatížení střešní konstrukce způsobené větrem a sněhem. Při posuzování zatížení střešní konstrukce má lehká krytina minimální vliv na dimenzování krovu. Navíc za bouřky je
relativně větší hmotnost betonových tašek naopak výhodou.

97% VŠECH ŠIKMÝCH STŘECH JE VHODNÝCH PRO POUŽITÍ KRYTINY BMI BRAMAC

Ano, je to tak! Až 97 % všech šikmých střech je vhodných pro použití krytiny BMI BRAMAC bez jakýchkoliv dodatečných požadavků na úpravu krovu.
Pro ujištění, že Váš krov splňuje všechny požadavky, nechte krov posoudit statikem. Statik zhodnotí stav dřevěné konstrukce, správnost dimenze jednotlivých prvků a celkovou únosnost krovu. Pak budete bezpečně vědět, zda je možné vyměnit stávající krytinu za novou nebo zda se můžete pustit bez obav do rozsáhlejší přestavby nebo modernizace půdního prostoru či podkroví

TECHNOLOGIE POUŽITÉ V ZÁVISLOSTI NA ZVOLENÉ BETONOVÉ TAŠCE

  • Zvýšená odolnost proti zašpinění, usazování mechů a lišejníků
  • Zvýšená odolnost proti oděru
  • Zvýšená odolnost proti povětrnostním vlivům

Z čeho se vyrábějí betonové tašky?

Betonové střešní tašky z portfolia značky BMI BRAMAC se vyrábí z vysoce kvalitních surovin: písku, vody, portlandského cementu a pigmentů oxidu železa.

Povrchová úprava betonových tašek

Povrchová úprava betonových tašek zahrnuje širokou nabídku od přírodního povrchu, přes standardní dvojitou povrchovou úpravu, povrch s ochrannou vrstvou Protectoru až po STAR, který představuje novou technologii výroby střešních tašek. Je tedy možné volit povrch od hrubé struktury (model Montero) až po ideálně hladký povrch (modely s technologií STAR nebo Protector Plus).

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Souhlas se zpracováním osobních údajů.
-->