Betonové tašky

Vlastnosti všech betonových tašek

EXTRÉMNÍ PEVNOST A TRVANLIVOST

V průběhu času se jejich pevnost ještě zvyšuje, čímž se zlepšuje i jejich odolnost proti mechanickému poškození, oděru, tlaku a dalším různým deformacím.

OCHRANA PROTI HLUKU

Na ochranu před hlukem v podkrovním interiéru má vliv i volba střešní krytiny. Betonové tašky BMI BRAMAC poskytují nejlepší ochranu proti hluku z vnějšího prostředí. Dokazují to mezinárodní testy a výzkumy.

ODOLNOST PROTI VĚTREM HNANÉMU DEŠTI

Bezpečnému odvedení vody napomáhá několikanásobný počet vodních drážek, především pak jejich tvar a umístění.

EKOLOGICKÁ VÝROBA

Betonové tašky BMI BRAMAC jdou ruku v ruce se zodpovědným a ekologickým smýšlením. Díky použití přírodních surovin se vyznačují relativně snadnou recyklací.

REDUKCE NÁKLADŮ

Tvarová přesnost a posuvnost, jež je standardem u všech modelů betonovoých střešních tašek BMI BRAMAC, zajistí snadnou a rychlou pokládku krytiny.

S využitím střešních tašek Bramac MAX a Bramac MAX 7° docílíte nižších nákladů na montáž. Jedná se o velkoformátové tašky, kdy na pokládku 1  postačí menší počet tašek.

TECHNOLOGIE POUŽITÉ V ZÁVISLOSTI NA ZVOLENÉ BETONOVÉ TAŠCE

  • Zvýšená odolnost proti zašpinění, usazování mechů a lišejníků
  • Zvýšená odolnost proti oděru
  • Zvýšená odolnost proti povětrnostním vlivům

Z čeho se vyrábějí betonové tašky?

Betonové střešní tašky z portfolia společnosti BRAMAC se vyrábí z vysoce kvalitních surovin: písku, vody, portlandského cementu a pigmentů oxidu železa.

Povrchová úprava betonových tašek

Povrchová úprava betonových tašek zahrnuje širokou nabídku od přírodního povrchu, přes standardní dvojitou povrchovou úpravu, povrch s ochrannou vrstvou Protectoru až po STAR, který představuje novou technologii výroby střešních tašek. Je tedy možné volit povrch od hrubé struktury (model Montero) až po ideálně hladký povrch (modely s technologií STAR nebo Protector Plus).

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Souhlas se zpracováním osobních údajů.
-->