ŘEŠENÍ UDRŽITELNOSTi

Udržitelný rozvoj je takový rozvoj, který zajistí potřeby současných generací, aniž by bylo ohroženo splnění potřeb generací přístích. Představuje zodpovědnost a solidaritu mezi různými generacemi a mezi různými společnstvími sdílejícími naší planetu.

Mezi principy udržitelného rozvoje mimo jiné patří:

- produktivita a efektivita činností, které zároveň snižují spotřebu přírodních zdrojů a vznik odpadů

- snížení dopravních nákladů

- využití místních obnovitelných energetických zdrojů nezatěžující životní prostředí

- navrhování staveb s ohledem na spotřebu energie a nároky na přírodní zdroje v celém cyklu od pořízení přes užívání až po odstranění a náhradu

- udržitelná spotřeba zdrojů, např. nízká spotřeba tepla a vody z neobnovitelných zdrojů, trvanlivost výrobků a možnost recyklace stavebních materiálů

- ochrana přírodních funkcí a biologických procesů, zachování jejich integrity a funkčnosti

Snažíme se, aby všechny komponenty střechy BMI BRAMAC byly vyrobeny v souladu s udržitelným rozvojem. BMI dodává optimální řešení pro každý projekt střechy, pro každý její detail. Ať už se jedná o izolaci střechy, odvodnění střešního pláště  či odolnost střechy vůči povětrnostním vlivům nebo estetiku. U výrobků značky BMI BRAMAC se můžete se opřít o  desetiletí zkušeností, technické znalosti a záruky, které nabízejí bezkonkurenční klid. Chceme, aby zákazníci byli se svou novou střechou spokojeni ve všech směrech. 

Volba střešního systému BMI BRAMAC může být vaším příspěvkem ke zlepšení životního prostředí. Dlouhá životnost našich produktů, jejich recyklovatelnost i funkční benefity příspívají k udržitelnosti.

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Souhlas se zpracováním osobních údajů.