REALISTICKÉ TESTOVÁNÍ

 

 Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak snížit náš dopad na planetu, je zajistit, aby naše střechy vydržely co nejdéle a v dobré kondici. Všechna řešení každého detailu šikmé střechy  jsou vystavena přísnému testování v našem specializovaném centru, které simuluje účinky každodenního počasí a extrémních podmínek. 

Než vůbec zvážíme uvedení našich produktů do výroby, musí nejprve projít řadou přísných testů, které simulují extrémní klimatické podmínky. Aby byly tyto testy co nejpřesnější, provozujeme síť meteorologických stanic v osmi zemích po celém světě. V kombinaci s průběžnými měřeními a meteorologickými záznamy a našimi vlastními zkušenostmi si  můžeme vytvořit úplný obrázek o vlivech, kterým bude střecha čelit v různých částech světa během své životnosti.

                       

 Vítr & déšť

 Silný vítr a větrem poháněný déšť představují náročnou výzvu pro jakoukoli střešní konstrukci, zejména v místech ventilace, jako jsou  hřebenové a úžlabní spoje. 

Zařízení na simulaci sacího účinku větru umožnuje zjistit hranice odolnosti našich krytin vůči nadzvednutí větrem. Na základě tohoto testování se navrhují opatření na dodatečné přichytávání tašek pro různé větrné oblasti.

Abychom zajistili, že vás střešní systém BMI BRAMAC udrží v bezpečí a suchu, testujeme naše výrobky v účelovém aerodynamickém tunelu. Toto špičkové zařízení simuluje rychlost větru od mírných podmínek až po silné vichřice. V tunelu lze kalibrovat sklon střechy, větrem hnaný déšť, množství padající vody a současně se zkoumá průsak vody přes střešní plochu. Provádějí se i další testy, které simulují silné krupobití, abychom posoudili, jak dobře  náš střešní systém obstojí i v těch nejdrsnějších podmínkách. Testování ve větrném tunelu umožňuje důkladně prozkoumat odolnost našich produktů. 

Sluneční ochrana

Střechy jsou vystaveny slunečnímu záření a s ním i UV záření po celý den. Naše zrychlené UV testy simulují desítky let expozice během několika týdnů a ověřují  životnost našich řešení. Odolnost komponentů jsou testovány vůči UV záření jak při plusových, tak při mínusových teplotách.

Zmrazování a rozmrazování a tepelný šok

Vystavení mrazu a tání nebo rychlým změnám teploty může způsobit zatékání do  střechy. Naše produkty testujeme v extrémních mrazech: Znovu a znovu je vystavujeme tepelnému šoku, abychom zajistili vynikající odolnost.

Kyselý déšť

Kyselost deště ve městech a obcích může snížit životnost střešních povrchů. Naše řešení vystavujeme nejhorším přirozeně se  vyskytujícím úrovním kyselosti, kterým mohou čelit.

Testování pokládky

Kromě testování přirozených vlivů je také důležité, aby řešení střešních detailů bylo dostatečně odolné a vydrželo manipulaci na typickém  pracovišti. Proto se provádějí také testy pokládky. Díky tomu jsou naše výrobky bezpečné a snadno se instalují. Pro podporu montáže nabízíme také specializované školicí programy. Část odbornosti dodavatele spočívá v porozumění tradičním technikám a jejich maximálním využití. S vývojem nových  produktů a procesů je také stejně důležité, abychom se vyrovnali s výhodami, které mohou přinést. BMI poskytuje plnou technickou podporu a a školící programy pro všechna řešení detailů, abyste z vaší střechy dostali to nejlepší.

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás

Napište nám, s čím Vám můžeme pomoci, přidejte Vaše PSČ, a ozve se Vám náš odborník přímo z Vaší lokality, se kterým můžete řešit vše potřebné.

bmi group

Napište nám

Nebo si nechte vypracovat návrh ceny

  • Souhlas se zpracováním osobních údajů.